Оновлений Notebook 9 від Samsung готується до виходу

В цьому році було представлено кілька вельми цікавих комп'ютерів - від ноутбуків в рюкзаку для занурення у віртуальну реальність до Lenovo Yoga Book . Однак, деяким користувачам потрібен простий портативний ноутбук, не переобтяжений новомодними штучками. Таким девайсом для них зможе стати Samsung Notebook 9: портативний, легкий, з високотехнологічними характеристиками. Але найголовніша новина для тих, хто шукає максимально мобільний ноутбук, полягає в тому, що Notebook 9 стане самим легким і маленьким з усіх моделей від Samsung.

Модель з діаметром екрану в 13,3 дюйма важить трохи більше 800 грам, а ось модель в 15 дюймів важить вже 980 грам. Різниця не настільки велика, щоб кидатися між моделями саме через вагу. На полегшеність ноутбука натякає ще й екран, підігнаний практично до країв кришки. Виглядає це так, немов він абсолютно плоский.

Оновлений Notebook 9 від Samsung

На контрасті з дизайном Notebook 9 від Samsung додав ваги в технічних характеристиках. Він працює на процесорі Skylake сьомого покоління від Intel Core (від i3 до i7 на моделі в 13,3 дюйма і тільки i7 на моделі в 15 дюймів). Обидві моделі підтримують DDR4 RAM (від 8 Gb до 16 Gb на моделі з процесором i7). А ось можливості вільної пам'яті обмежені максимумом в 256 Gb SSD. Розміри екранів у обох моделей також однакові, незалежно від діагоналі екрану ви отримаєте зображення Full HD, 1920 х 1080 пікселів.

Samsung Notebook 9

Але є у Notebook 9 і досить спірні нові здібності. Одна з них - можливість розгорнути ноутбук на 180 градусів, розкласти таким чином на площині. В Samsung стверджують, що ця можливість буде корисна при демонстрації чогось з екрану колегам або друзям, але виглядає все одно сумнівно, в роботі навряд чи може знадобитися. Також девайс оснащений роз'ємом USB-C, через який можна буде заряджати інші свої електронні пристрої. Не хвилюйтеся, повнорозмірний USB 3.0 роз'єм тут також передбачено.

В Samsung поки не повідомляють ніяких подробиць ні про ціну, ні про те, коли ноутбук надійде в продаж. Але всього через кілька тижнів стартує конференція CES 2017, на якій, скоріш за все, про цю модель ми почуємо набагато більше.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар