Планшет Yoga Book від Lenovo об'єднує реальні замітки з цифровими

На виставці IFA 2016 в Берліні компанія Lenovo продемонструвала кілька нових флагманів для лінійки Yoga. І показала, що не боїться експериментувати з форматом гаджета. Лінійка Yoga і так запам'яталася тим, що серед неї представлені самі незвичайні і функціональні планшети. І тепер саме вона поповнилася моделлю Yoga Book, яка об'єднала в собі звичайний планшет і цифровий блокнот.

Планшет Yoga Book стає дійсно одним з найбільш незвичайних серед продукції компанії Lenovo. Найближчим до цього планшетом був Bambo Spark від Wacom, який повинен був стати мостом між цифровим світом і звичайним блокнотом. Тепер є Yoga Book. Планшет з двома робочими поверхнями.

Планшет Yoga Book від Lenovo

Одна поверхня — FHD-тачскрін діагоналлю 10,1 дюйма. Друга робоча поверхня являє собою девайс два-в-одному. По-перше, він може працювати як клавіатура без кнопок, на тактильній основі. По-друге, користувач може покласти на нього аркуш паперу і почати щось писати або малювати. Система збереже абсолютно все, перенесе на першу робочу поверхню.

На другій робочій поверхні абсолютно немає кнопок, звичних для того, хто ще не відвик від фізичної клавіатури. Це — тачскрін-клавіатура Instant Halo Keyboard. Кнопки (не фізичні) пропадають, коли клавіатура не використовується. Залишається тільки супер-тонкий однотонний тачпад. У Lenovo обіцяють, що користувач буде отримувати найбільш позитивні враження від процесу роботи з такою клавіатурою.

Клавіатура Instant Halo Keyboard на Yoga Book

У комплекті з Yoga Book йде стилус. Теж два-в-одному. Він може працювати як звичайний стилус для звичайного сенсорного екрану. А може стати ручкою з реальним чорнилом, якою ви будете писати на папері, покладеному на тачскрін-клавіатуру. Всі замітки, написані таким чином, відразу оцифровуються. Для цього від Lenovo на планшеті встановлено спеціальний додаток.

Написані на Yoga Book відразу оцифровуються

У Lenovo повідомляють, що основна цільова аудиторія для цього планшета — студенти. Учні якраз часто роблять замітки на лекціях, які не завжди вдається швидко набрати на сенсорному екрані планшета за лектором. Якщо користувач не встигає щось дописати, слова можна залишати недописаними — прогалини легко заповнити із системою передбачення, такою ж, як на звичайних мобільних девайсах.

Планшет Yoga Book вийде на двох платформах — Android і Windows. Перша модель буде коштувати 499$, ціна моделі на Windows буде вищою (але поки не оголошена). Інформації про доступність також поки немає.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар