З Lenovo Yoga A12 починається нова лінійка бюджетних планшетів

Виробник Lenovo представив нову умовно-бюджетну лінійку планшетних комп'ютерів, яка розширить вже існуючу лінійку Yoga. Це серія A, яка починається з нового планшета, який отримав назву Yoga A12. Цей планшет зовсім не схожий на своїх попередників по серії Yoga. Він дуже тонкий, всього 5,4 мм в товщину. А заодно оснащений унікальною клавіатурою Halo. І, на відміну від планшетів серії Yoga, він не зробить величезну діру в бюджеті більшості покупців. Ціна на планшет Yoga A12 від Lenovo була позначена в 299$.

Планшетний комп'ютер Lenovo Yoga A12

Модель Yoga A12 пропонує нам ту ж гнучкість, що й інші представники основної серії. Разом з клавіатурою планшет може розгортатися на 360 градусів, перетворюючи компактний ноутбук в планшет, а потім назад, в залежності від потреб свого власника. Також девайс отримав екран з роздільною здатністю HD (ні, нажаль не Full HD) в діагоналі 12,2 дюйма, пару відмінних спікерів і звукову систему Dolby Atmos.

Планшет Lenovo Yoga A12

За таку товщину планшетного трансформера завдячувати варто й унікальній клавіатурі Halo. Це сенсорна клавіатура, точність якої підвищується, чим більше ви її використовуєте. Клавіатура Halo захоплює рухи користувача, в процесі роботи навчається і може навіть передбачати, що ви там хочете надрукувати. До цієї клавіатури йде відмінне програмне забезпечення з системою глибокого штучного навчання. А на одному заряді цей тонкий і стильний планшет-трансформер спокійно пропрацює протягом 13 годин.

Lenovo Yoga A12

Інші технічні характеристики планшета також навряд чи розчарують (але і не особливо вразять). Модель Yoga A12 оснащена процесором Atom x5, отримала 2 Gb оперативної пам'яті, 32 Gb внутрішньої, а також операційну систему Android. Планшет Yoga A12 буде бюджетним універсальним преміум-продуктом, зібраним з алюмінієвого і магнієвого матеріалів. У Lenovo повідомляють, що доступний він буде в двох колірних рішеннях: рожевому золоті і сірому відтінку гарматного металу. Рекомендована мінімальна вартість була оголошена в 299$, а старт продажів починається вже з 8 лютого 2017 року.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар