The PHAB 2 Pro: перший смартфон з системою доповненої реальності

Після декількох місяців демонстрації тізерів, Lenovo на своїй презентації Tech World нарешті показали нам свій перший смартфон під неймовірно крутою системою від Google — Project Tango (зараз його називають просто Tango).

Модель смартфона була названа The PHAB2 Pro. Не дуже-то такого назва, чи не так? Але головне, не назва, а то, яку начинку отримав новий гаджет. Ось що всередині:

  • Android Marshmallow.
  • Реально великий дисплей діагоналлю в 6,4 дюйма з роздільною здатністю 2560х1440.
  • 64 Gb вільного місця.
  • 4 Gb оперативної пам'яті.
  • 16-мегапіксельна задня камера.
  • 8-мегапіксельна фронтальна камера.
  • Батарея ємністю в 4050 mAh, яка ще й заряджається швидше.
  • Сканер відбитка пальця на задній панелі.

Але найважливіше це те, що девайс оснастили усіма необхідними для роботи системи Tango сенсорами. Модель The PHAB 2 Pro стає першим телефоном, настільки технічно оснащеним.

Lenovo Phab 2 Pro

Вам цікаво, що це взагалі за Tango таке? Уявіть собі, що елементи відео-ігор виходять в реальний світ прямо через вашу вітальню, підстрибують на меблях і ховаються серед стін. Це система доповненої реальності, заснована на здатності смартфона розпізнавати навколишні предмети.

Система Tango дозволяє привнести віртуальну доповнену реальність через смартфони та планшети, даючи пристроям можливість відчувати, де вони знаходяться і що їх оточує. Уявіть собі можливість пройтися з телефоном по кімнаті, просканувати її і створити віртуальну 3D-версію приміщення. Уявіть, як будете грати в ігри з доповненою реальністю, спостерігаючи за тим, як персонажі деруться вгору по ніжках столу, а потім опускаються на його поверхню, щоб перепочити. Втім, можливості системи відмінно демонструються на представленому Google відео.

Демо-версія системи через новий смартфон від Lenovo The PHAB 2 Pro це вже також продемонструвала. І так, це реально дуже круто. Але у роботи з системою поки є багато проблем. Вона пригальмовувала і навіть кілька разів обривався на демонстрації, незважаючи на всі сенсори і можливості телефону. Систему ще потрібно допрацьовувати, але Tango (принаймі, його повний концепт) починає міцно ставати на ноги.

The PHAB 2 Pro буде доступний для покупки в вересні. Коштувати смартфон буде рівно 500 $.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар