Кабель Meem бекапіт твій телефон при зарядці

Знову забув бекапнути свій телефон? Новий гаджет від Meem може стати відмінним рішенням твоєї проблеми. Компанія розробила USB-кабелі для пристроїв на iOS і Android, які роблять бекап твого телефону кожен раз, коли ти його підключаєш. Після успішної кампанії на Kickstarter кабелі від Meem вже починають розсилатися за попереднім замовленням.

Способи використання смартфонів за останній час сильно змінилися. Багато з нас більше взагалі не підключають смартфони до комп'ютерів. Однак, дані, які ти тримаєш в своєму телефоні, дуже важливі. Якщо ти не довіряєш хмарним сховищам збереження своїх даних, то в постійній щоденній рутині питання бекапа виявляється дуже важливим.

Кабель-сховище від Meem

В Meem стверджують, що кабель, будучи фізичним сховищем на відміну від мережевого хмарного, буде більш надійним рішенням для бекапа. Це має сенс. Але тільки для тих, хто не втрачає і не залишає ніде свої зарядні пристрої.

Сама ідея кабелю-сховища від Meem відмінна. Ти можеш забути бекапнути телефон, але точно не забудеш поставити його на зарядку. А з цим кабелем ти вб'єш відразу двох зайців: і зарядиш, і бекапнешься.

Створення резервних копій через кабель Meem

Зарядний кабель поставляється в двох варіантах: з 16 Gb внутрішньої пам'яті або з 32 Gb. Підходить для пристроїв і на Android, і на iOS. Вам здається, що кількості вільного місця для нормального бекапа недостатньо? Адже багато сучасних телефони вже мають набагато більше пам'яті. Але розробники з Meem знайшли спосіб копіювати тільки певні частини пам'яті, залишаючи недоторканою саму операційну систему і встановлені на телефоні додатки. Розробники також повідомляють, що незабаром будуть постачати кабелі типу USB-C.

Збори на Kickstarter, коли вони тільки були запущені, вразили, але це і не дивно. Глава Meem Келлі Самнер раніше працював в Take-Two Interactive (відповідальної за GTA компанії), а пізніше був виконавчим директором RedOctane (їм скажемо спасибі за Guitar Hero). А до того, як почати кампанію на Kickstarter, Meem збирали кошти на англійській краудфандінговій платформі CrowdCube.

Кабель від Meem

Кабелі від Meem вже можна замовляти через сайт компанії або на Amazon.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

1 Коментар

  • ЗимЗим
    ЗимЗим Субота, 11 червня 2016, 19:53

    Ну не знаю, помоему бесполезная штука.

    Коментувати

Залишити коментар