Зарядні чохли Charge Force від Mophine виходять без вбудованих батарей

Компанія Mophine найбільш відома своїми чохлами з вбудованими батареями для смартфонів. Але з новими чохлами Charge Force для iPhone 7 і Galaxy S8 розробник вирішив відмовитися від акумуляторів на користь простого бездротового заряду основний батарейки смартфона. Нова серія чохлів доступна для смартфонів iPhone 7, iPhone 7 Plus, Galaxy S8, і Galaxy S8 +. В чохол вбудовується приймач для здійснення бездротового заряду, розташований на задній частині.

Якщо у вас раптом немає бездротової зарядної станції, не біда. Розробники про це вже подумали за вас. Рішення прийде в формі нової   Mophie Charge Force Powerstation Mini, яка йде в комплекті з зарядним чохлом. По суті, це комбінація зарядної панелі Qi і акумулятора ємністю в 3 000 mAh. До зарядного чохла ця панелька кріпиться магнітним способом і автоматично починає заряджати ваш смартфон до можливого максимуму.

Зарядні чохли Charge Force від Mophine

Зарядні панель можна використовувати і в якості звичайної стаціонарної. Досить просто підключити її до мережі, тому то3 000 mAh вам вистачить тільки на те, щоб зарядити смартфон один раз. Але, звичайно, цього має вистачити на весь залишок дня, якщо ви раптово виявите низький відсоток заряду, а під рукою не знайдеться стаціонарного зарядника і часу на те, щоб стирчати у розетки.

Чохли Charge Force

Самі чохли шкіряні, їхні краї трохи виступають над екраном смартфона, що дає додатковий захист. З ними навіть можна залишити порти смартфона відкритими, щоб без проблем підключати навушники або інші аксесуари. Доступні чорна, коричнева, блакитна і червона забарвлення для iPhone і тільки чорний варіант для Samsung Galaxy S8.

Звичайно, в першу чергу такі чохли можуть знадобитися власникам iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Вони самі по собі не підтримують бездротову технологію заряду. Хоча, якщо чутки виправдаються, в Apple вирішать цю проблему в наступному році з новим поколінням iPhone. А поки, якщо ви хочете заряджати свою "сімку" бездротовим шляхом, вам потрібен додатковий передавач для Qi-заряду. Так чому б не взяти його відразу в комплекті з чохлом і зарядної панелькой? Всі варіанти чохлів вже доступні для замовлення.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар