Смартфон Essential від Енді Рубіна обростає подробицями

Енді Рубін, батько операційної системи Android, по-тихому відійшов від справ ще в 2014 році. Однак, це не означає, що він відмовився від своєї мрії про ідеальний смартфоні. Не так давно він почав тизери пристрій, що одержав назву Essential. Нарешті з'явилося більше інформації про цей пристрій, правда з різних джерел. Портал GFXBench отримав деякі деталі про таємниче смартфоні. І, якщо ця нова деталь головоломки бракуватиме фейком, начинка Essential буде не менш привабливою, ніж його екран без рамок корпусу.

Смартфон Essential FIH-PM 1, як його називає джерело порталу GFXBench, являє собою високотехнологічний девайс. Він оснащений останніми восьмиядерна процесором Snapdragon 835 від Qualcomm. Оперативної пам'яті 4 Gb. В ідеалі хотілося б бачити 6 Gb, але за мірками початку 2017 року ця все одно переконливо. Тут є також задня камера в 12 мегапікселів з можливістю запису відео формату 4K, а також селф-камера в 8 мегапікселів, яка також може писати в 4K.

Але ось розміри екрану здаються дивними: в джерелі вказано 18 дюймів. Звичайно, швидше за все екран буде діагоналлю в 5,5 дюйма, як зливалося раніше. А ось дозвіл в 2560 х 1312 пікселів більше схоже на правду (хоча, скоріше на розумні очікування) з урахуванням відсутності рамок на екрані, що демонстрував сам Рубін. Екран у Essential вийде не довше, ніж у більшості смартфонів конкурентів цієї ніші, але виразно ширше за рахунок розширення його меж.

Характеристики смартфона Essential від Енді Рубіна

Також може трохи напружувати карту пам'яті смартфона. За нинішніми даними є тут тільки 16 Gb, тоді як більшість виробників смартфонів своїм новим флагманів поспішають дати 32 Gb і більше. Звичайно, є ймовірність того, що простір можна буде розширити за рахунок microSD або хмарних сховищ типу Nextbit Robin, але все одно це трохи розчаровує.

Є ймовірність того, що всі надані технічні дані не обов'язково будуть відповідати підсумковим, але швидше за все приблизно на них і варто орієнтуватися. Варто очікувати, що залучати смартфон буде не тільки ім'ям Енді Рубіна і екраном без рамки. Тому що інакше Essential НЕ проб'ється через конкуренцію. Особливо з прийдешнім виходом iPhone 8.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар