Клавіатура Penna перетворить ваш планшет в друкарську машинку

Все нове — це добре забуте старе, як то кажуть. Багато письменників і журналісти романтизують класичну друкарську машинку, що призвело до появи численних стилізованих клавіатур і девайсів. Цей ряд поповнюється ще однією клавіатурою, яка отримала назву Penna. Своїм зовнішнім виглядом вона здатна вразити навіть найвибагливішого хіпстера. Модель дуже схожа на класичну друкарську машинку, але, звичайно ж, має і сучасними можливостями. Так у неї є вбудована підставка для вашого планшета, а зв'язується з ним клавіатура бездротовим шляхом.

Penna може використовуватися як з планшетами, так і зі звичайними комп'ютерами. Розробники пропонують безліч схем дизайну клавіатури, серед яких знайдеться як сучасний варіант білого кольору, так і ретро, стилізований під дерево. клавіші варіюються в залежності від обраного дизайну. Ретро-версія оснащена традиційними циркулярним кнопками, тоді як сучасні версії отримали досить стандартні статичні клавіші.

Клавіатура Penna

Користувачам надається можливість вибрати або чотирикутний діамантовий дизайн клавішних ковпачків, або хромований. Розробники говорять, що діамантові ковпачки більш акуратні, тоді як хромовані — стильніші. клавіатури включають в себе перемикачі Cherry MX для гучного звуку і високої якості, тоді як важіль на стороні призначений для запам'ятовування часто використовуваних ключів або слів.

Клавіатура для планшета Penna

Клавіатура зв'язується з основним пристроєм по Bluetooth 4.2 і може реєструватися одночасно п'ятьма девайсами. Penna підтримує основні сучасні операційні системи, такі як Android і iOS. Працює вона на двох батарейках формату АА (їх вистачить на півроку використання). А ті, кому особливо важливий зовнішній вигляд пристрою, можуть вибрати варіант з додатковим мішечком в ретро-стилістиці і невеликими кишеньками для зберігання невеликих речей типу ручок.

Клавіатура для планшета Penna

Кампанія зі збору коштів для виробництва Penna була відкрита на Kickstarter. Мінімальна сума була оголошена в 50 000 $, вже зібрано вдвічі більше. Зацікавлені все ще можуть замовити її через Kickstarter за ціною в 89$, вибравши дизайн. орієнтовно відправка девайсів намічена на серпень цього року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар