Superscreen трансформує ваш смартфон на Android або iOS в планшет

Коли-небудь мріяли про те, щоб ваш смартфон був трохи більше? Ні, не до розмірів планшета або величезною "лопати", яка теж майже планшет. З додатковим планшетом доведеться тягати з собою більше, заряджати гаджети частіше, перемикатися між ними. Далеко не кожному це підходить, а чекати, поки LG випустять свій новий великий флагман довго. Але ж як було б здорово, якби ваш смартфон зміг чи не магічним чином ставати трохи більше! Можливо, що такі мрії зможуть втілитися з девайсом Superscreen, представленому на Kickstarter. З вашої матеріальною допомогою.

За своєю суттю, Superscreen є планшет-пустушку, який стає дзеркалом для вашого смартфона. Девайси зв'язуються бездротовим способом за запатентованою технологією. Але, на відміну від багатьох інших дзеркал для смартфонів на сучасному ринку (як дротяних, так і бездротових), цей пристрій переносить ще й інформацію з тачскрін. Швидкість передачі висока, розробники обіцяють, що гальм ви не помітите навіть при використанні Wi-Fi.

Superscreen трансформує ваш смартфон в планшет

Але, звичайно, за своїми технічними параметрами пристрій вийшов скромним (що не дивно). Дозвіл екрану 2560 х 1600 є 4 Gb оперативної пам'яті і чотирьохядерний процесор частотністю 2 GHz. У пристрої є дві камери, одна на 5 мегапікселів, інша на 2. Також встановлені динаміки і окрема батарея ємністю в 6 000 mAh. Є тут і 16 Gb вільного простору, але вони здебільшого недоступні і зайняті секретної операційною системою Superscreen.

Superscreen

Вас цікавить, в яких випадках можна користуватися таким пристроєм? Ну, крім перегляду відео-контенту на великому екрані. По суті, в будь-яких. Можна лазити по інтернету, листуватися з друзями, грати в мобільні ігри і навіть створювати власний контент. Повідомляється, що пристрій буде підтримувати роботу навіть з Apple Pencil. При цьому ваш смартфон при використанні "дзеркала" залишатиметься заблокованим. Таким чином ви реально перетворюєте його в планшет, коли виникає така необхідність.

Пристрій виразно знайде своїх покупців і міцно займе нішу на ринку. Особливо воно повинно зацікавити тих, хто використовує смартфон практично для всього. На Kickstarter мінімальна сума на виробництво була відбита за 7 годин, а незабаром і зовсім проект був профінансований на 500%. Імовірність того, що пристрій надійде в продаж, велика. Але, звичайно, варто враховувати ризики краудфандінга і застереження щодо кампанії.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар