Moment 2.0 перетворить ваш iPhone або Pixel в справжній камерофон

Смартфони Apple iPhone і Google Pixel всі одноголосно визнають кращими в тому, що стосується камер. Однак, навіть вони в своєму нинішньому виконанні (з урахуванням останніх флагманів) не ідеальні. Заради ціни і портативності розробникам доводилося йти на компроміси, покладаючись на те, що сторонні компанії оперативно спорудять якісь додаткові девайси, щоб заповнити прогалини. Ширококутові лінзи, наприклад, найбільш популярні серед таких ось додаткових девайсів. Саме таким пристроєм є Moment 2.0. Тільки кріпиться пристрій не просто на лінзу камери вашого смартфона. Воно кріпиться до чохла, разом з яким його без проблем можна буде зняти.

У розробника Olloclip один час була монополія на ширококутні лінзи, які підходили до iPhone. Але у цих лінз була одна велика проблема. Їх не можна було використовувати одночасно з чохлом для iPhone. І поки розробники Olloclip придумували окремий чохол під свій девайс, інші сторонні також почали працювати над вирішенням проблеми.

Moment 2.0 для iPhone або Pixel

Серед цих сторонніх і були розробники першого Moment. Це була система з лінзи і чохла які, що характерно, працювали тільки спільно. Ви одягаєте на iPhone чохол з кнопкою для DSLR, а лінзу кріпите тільки тоді, коли вона вам потрібна. В разі з Moment 2.0 розробники вирушили збирати кошти на виробництво на Kickstarter, представивши оновлену систему не тільки на iPhone, але ще й на Google Pixel.

Чохол з лінзою Moment 2.0

Як і раніше, ви отримуєте широкоугольную лінзу. А заодно чохол Photo Case, який захищає ваш смартфон. Цей чохол оснащений кріпленням для лінзи. Але для Moment 2.0 можна придбати спеціальний Battery Photo Case, який буде працювати не тільки в якості чохла і кріплення, але і як додатковий акумулятор. Правда, цей спеціальний чохол поки доступний тільки для iPhone. Зате у нього є навіть фізична кнопка затвора, з якої процес зйомки буде наближений до роботи з цим фотоапаратом.

Комусь такі аксесуари можуть здатися дурними і зовсім непотрібними. Але, судячи з того, що кампанія на Kickstarter вже встигла відбити свій мінімум і навіть переступити позначку в 500 000 $, це все-таки комусь потрібно. Так що, якщо все пройде за планом, лінзи Moment 2.0 з чохлами вже в липні відправляться до перших власникам.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар