Новини iPhone і аксесуарів до них

Moment 2.0 перетворить ваш iPhone або Pixel в справжній камерофон

Смартфони Apple iPhone і Google Pixel всі одноголосно визнають кращими в тому, що стосується камер. Однак, навіть вони в своєму нинішньому виконанні (з урахуванням останніх флагманів) не ідеальні. Заради ціни і портативності розробникам доводилося йти на компроміси, покладаючись на те, що сторонні компанії оперативно спорудять якісь додаткові девайси, щоб заповнити прогалини. Ширококутові лінзи, наприклад, найбільш популярні серед таких ось додаткових девайсів. Саме таким пристроєм є Moment 2.0. Тільки кріпиться пристрій не просто на лінзу камери вашого смартфона. Воно кріпиться до чохла, разом з яким його без проблем можна буде зняти.

Оновлений контролер Gamevice iOS позбувся батарейок і полегшав

У січні на ігровий ринок вийшла оновлена версія контролера Gamevice для iOS. Контролер нового покоління кріпиться на iPhone або iPad з двох сторін, перетворюючи мобільний пристрій на ігрову консоль. Оновлені девайси вийшли легшими ніж версії першого покоління, адже вони втратили власні батарейки. Тепер контролер живиться від iPhone або iPad, до якого кріпиться за допомогою роз'єму Lightning.

iLDock всього за 10$ дозволить користуватися навушниками під час зарядки iPhone 7

Новий iPhone 7 продається лише пару тижнів, але спроб повернути йому аудіо-джек в 3,5 мм зроблено вже багато. Так, в комплекті з самим смартфоном йде адаптер під прості навушники для порту Lightning. І для когось його буде досить. Але знайдуться і такі користувачі, яким захочеться прослуховувати музику в той час, поки iPhone 7 заряджається. З адаптером від Apple цього зробити не вийде.

Прототип телефону iPhone 7 Plus

Прототипи й макети нового iPhone 7 вже з'являлися в мережі неодноразово. Але в Apple планують випустити в наступному місяці не тільки iPhone 7. Модель iPhone 7 Plus (або Pro, як багато хто вже називає цей смартфон) може виявитися ще більш спірною, ніж базова. Прийшов час зробити її неофіційний огляд.

Камера Insta360 Nano дозволить зняти відео на 360 градусів через iPhone

360-градусні відео, а також записи, які підтримуються VR-пристроями, стають все більш поширеними. Але не кожному хочеться для регулярного використання (і не у кожного є така можливість) купляти велику модну камеру, щоб мати можливість на прогулянці або по дорозі на роботу знімати відео на 360 градусів. Завдяки камері Insta360 Nano, компактній та зручній у використанні, тепер записувати таке відео можна прямо на свій iPhone.

Підписатися на цей канал RSS