Оновлений контролер Gamevice iOS позбувся батарейок і полегшав

У січні на ігровий ринок вийшла оновлена версія контролера Gamevice для iOS. Контролер нового покоління кріпиться на iPhone або iPad з двох сторін, перетворюючи мобільний пристрій на ігрову консоль. Оновлені девайси вийшли легшими ніж версії першого покоління, адже вони втратили власні батарейки. Тепер контролер живиться від iPhone або iPad, до якого кріпиться за допомогою роз'єму Lightning.

Але не варто заздалегідь розчаровуватися в оновленій версії. Розробники стверджують, що висмоктувати акумулятор i-пристрою дочиста контролер не буде. Споживання енергії Gamevice нового покоління має не більше ніж у самих звичайних навушників. Більш того, у контролера є власний порт Lightning. Так, вони працюють, підключаючись до порту мобільного пристрою. Але завдяки власному порту Gamevice iPhone або iPad можна буде заряджати прямо під час гри. Тепер навіть низький заряд батареї не відірве ігромана від екрану.

Позбавлення від власних акумуляторних батарей дозволило значно полегшити контролери. Зараз вони абсолютно не обтяжують мобільний пристрій, до якого кріпляться. Та й дизайн зазнав змін. Gamevice нового покоління стали ергономічними і більш комфортними. Пальці на стики управління будуть лягати більш зручно, руки від контролера будуть менше втомлюватися, та й управляти цифровими персонажами на екрані з їх допомогою стане простіше.

Контролер Gamevice iOS

Друге покоління Gamevice для iPhone є для замовлення вже з 31 січня. Контролери тепер сумісні ще і з iPhone 7/7 Plus. Більш того, власникам цих пристроїв не доведеться відключати звуки або постійно сидіти з включеною ігровою музикою, тому що роз'єм Lightning вже зайнятий. Розробники контролера передбачили ще й додатковий джек для навушників. Для iPhone 6/6 Plus пристрій також підходить.

Оновлений Gamevice для iPad Air / Pro вийшов тижнем раніше. А контролер під iPad Mini відправляється на полиці магазинів також 31 січня. Роздрібна ціна оновленого контролера не змінилася: як і пристрій першого покоління він обійдеться мобільним геймерам в 99.95$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар