iLDock всього за 10$ дозволить користуватися навушниками під час зарядки iPhone 7

Новий iPhone 7 продається лише пару тижнів, але спроб повернути йому аудіо-джек в 3,5 мм зроблено вже багато. Так, в комплекті з самим смартфоном йде адаптер під прості навушники для порту Lightning. І для когось його буде досить. Але знайдуться і такі користувачі, яким захочеться прослуховувати музику в той час, поки iPhone 7 заряджається. З адаптером від Apple цього зробити не вийде.

Варіанти вирішення цієї проблеми є. Одні умільці випускають чохли з джеком і батареєю, інші пропонують скористатися розвідним проводом, на якому два порти Lightning. Пристрій iLDock на сьогодні здається самим простим і доступним. Та й виглядає не так монструозно, як розвідний провід. Цей адаптер просто пропонує два різних входи: джек 3,5 мм і Lightning. І вартість на нього призначено лише в 10$. Так, поки адаптер iLDock лише виставлений на Kickstarter для збору коштів на масове виробництво, але з моменту запуску кампанії всього за 4 дні він зібрав 33 000 $ за початкової мети в 5 000 $.

Адаптер iLDock

А якщо ви ну дуже захочете приєднати до свого iPhone 7 цілу купу інших девайсів одночасно, ви можете звернути увагу на iLDock Plus. Він також встромляється в порт Lightning і додає не тільки аудіо-джек, але ще USB-порт і картрідер для microSD і SD флешок. І все це задоволення за 20 $, якщо ви встигнете вкластися в кампанію зі збору коштів. Коли пристрій з'явиться на ринку, вартість на нього значно підніметься.

iLDock

Обидві моделі, як основна, так і розширена, зроблені з алюмінію. Та модель, яка поменше, також виходить в різних кольорах, відповідних кольорів вашого iPhone 7: це срібний, золотий, рожеве золото і космічний сірий. Так, в Apple представили більше кольорів, але iLDock в чорному і Jet Black, на жаль, не випускається.

Адаптер для навушників iLDock

Розробники повідомляють, що відправку пристроїв на замовлення із Kickstarter вони почнуть вже в листопаді. Це дуже амбітно з їх боку, адже до кінця збору коштів залишається близько місяця. Невідомо, чи вистачить розробникам часу на масштабне виробництво. Однак, якщо вам потрібно одночасно підключати і зарядку, і навушники до свого iPhone 7, пристрій iLDock стане найдоступнішим і найдешевшим способом.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар