В окулярах Radar Pace від Intel і Oakley скомбіновано фітнес-трекер і штучний інтелект

Фітнес-трекери, що носяться, безсумнівно корисні, але виглядають далеко не завжди так стильно, як нам хотілося б. Та ще й вибиваються з образу, якщо змінити одяг. Саме тому компанії Intel і Luxottica об'єднали свої сили і створили фітнес-трекер, який і носиться, і стильно виглядає, і відрізняється високим функціоналом. При цьому трекер завжди буде у вас перед очима: буквально, адже виконано його у форматі сонцезахисних окулярів, спеціально розроблених компанією Oakley.

На перший погляд Radar Pace від Oakley і правда виглядають як пара сонячних окулярів, до яких прикріплена ще й пара знімних навушників-затичок. Але в цю оболонку вбудовано модуль Bluetooth, мікрофон для здійснення дзвінків і голосового управління, а також тачпад в стилі Samsung Gear VR, розташований з лівого боку. За допомогою тачпада користувач зможе перемикати музичні треки, регулювати гучність або відповідати на телефонні дзвінки.

Окуляри Oakley Radar Pace

Окуляри Radar Pace використовують вбудовані акселерометр, гіроскоп і сенсори для того, щоб відслідковувати активну діяльність свого власника. Вони надають всю ту ж інформацію, яку ви зможете отримати з будь-якого іншого трекера: швидкість, час, дистанцію і навіть серцевий ритм. Націлений девайс в основному на спортсменів, які займаються бігом або їздою на велосипеді.

Навушники до окулярів Oakley Radar Pace

Інші фітнес-трекери просто збирають отриману інформацію і надають її вам у форматі акуратного і зрозумілого графіка. Radar Pace від Oakley використовує алгоритми машинного навчання для того, щоб адаптуватися під індивідуальні характеристики користувача і побудувати на основі цих даних тренувальний план. Система стежить за показниками користувача, перебудовує тренування, роблячи їх простішими чи складнішими. Якщо тренування було пропущено, трекер пропонує більш простий план для того, щоб користувачеві простіше було повернутися до звичного ритму.

Oakley Radar Pace

Система комунікації з девайсом побудована на основі Real Speech від Intel. Користувачі зможуть просто запитувати певні дані з трекера за допомогою голосового управління, а потім прослуховувати необхідну інформацію або переглядати її на супутньому мобільному девайсі на iOS або Android. Заодно пристрій можна синхронізувати з іншими фітнес-девайсами, щоб отримувати більше біометричних даних про свої заняття.

Oakley Radar Pace вже доступний для замовлення на офіційному сайті Oakley (або в магазинах Європи, Австралії та Північної Америки) за ціною в 449$. У комплекті з самими окулярами йдуть зарядний кабель, навушники і кейс для зберігання.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар