Пристрій Shift IQ допоможе вам поліпшити бігові техніки

Гаджети для фітнесу призначені для того, щоб відстежувати вашу фізичну активність. Новий пристрій Shft IQ, представлене на Kickstarter, також буде відслідковувати активність, але заодно допоможе вам стати кращим бігуном, працюючи в якості особистого тренера. Пристрій по Bluetooth з'єднується з вашим смартфоном, на супутнє додаток передає просунуті дані про вашому бігу. І в режимі реального часу дає поради щодо вдосконалення техніки вашого бігу. З ним ви зможете бігати швидше і продуктивніше.

Кампанія зі збору коштів на виробництво девайса Shft IQ активна на порталі Kickstarter. Пристрій розроблений для новачків і бігунів середнього рівня, які хочуть оперативно вдосконалити свою техніку. Shft IQ буде говорити вам, як скорегувати кількість кроків за хвилину, довжину кроків і кут, під яким нога торкається землі і відривається від неї. Пристрій сфокусовано саме на тому, щоб допомогти своєму власникові відточити свої вміння.

Пристрій Shft IQ

Система включає в себе невеликий пристрій з Bluetooth. Його можна прикріпити прямо на вашу бігову взуття або ж на еластичну стрічку, яка також буде кріпитися на ногу або на груди. Супутнє додаток є як на iOS, так і на Android. при першому включенні пристрій запропонує вам влаштувати невелику тестову пробіжку, по якій воно визначить ваш стиль бігу. Всі аспекти вашої біговій техніки будуть враховані, система сфокусується на ключових проблемах і почне допомагати вдосконалюватися.

Гаджет для бігу Shft IQ

Інструкція про те, куди кріпити пристрій (на ногу або груди) буде з'являтися під час запуску програми. Також періодично може знадобитися міняти місце носіння під час тренування. Це дозволить отримати більше даних, таких як посадкова позиція, кількість кроків за хвилину, час контакту з землею, час знаходження ноги в повітрі, посадковий кут, довжина кроків і багато інших.

Пристрій Shft IQ оснащений модулем Intel Curie і за секунду виробляє тисячі зчитувань інформації. Завдяки штучному інтелекту і зв'язку зі смартфоном, ви отримуєте голосові настанови від віртуального тренера. Настанови будуть простими і чіткими, допомагають не тільки вдосконалювати техніку, а й менше втомлюватися, ставати більш витривалим. Також носій зможе проходити цілі курси з бігу, а при бажанні віртуального "тренера" ​​можна перевести в тихий режим збору інформації без коментарів.

Пристрій для бігу Shft IQ

Мінімальна сума, за яку поки можна отримати такий пристрій на Kickstarter, становить 59$. Якщо все пройде за планом, вже у вересні почнеться відправка пристроїв за попереднім замовленням інвесторів краудфандінга.

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at:
http://ipkey.com.ua/uk/gadgets/894-shft-iq.html#sigProIdff5db2abfe
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар