Біосенсорні патчі Leaf для боротьби зі стресом і тривогою

Багато досліджень пов'язують стрес з хворобами, передчасним старінням. Він також стає причиною фізичних і душевних захворювань. Люди, які хочуть прожити довге і щасливе життя, починають займатися спортом, переходять на правильне харчування. Один новий прихований переносний пристрій, представлений на Kickstarter, призначений для того, щоб попереджати носія про рівень стресу і допомагати з цим стресом боротися. Розумний біосенсорний патч Leaf розроблений, щоб ініціювати заспокійливі вправи, коли серцевий ритм і дихання показують підвищення рівня стресу.

Всі кращі фітнес-трекери вимірюють кількість биття серця в хвилину. Однак, ці вимірювання потрібні для фокусування на фізичній активності і кількості спалюваних калорій, а ніяк не на настрої та рівні тривожності носія. Та й останні дослідження ставлять під сумнів точність показань сенсорів девайсів, одягнутих на зап'ястя.

Патч Leaf для боротьби зі стресом і тривогою

У розумного патча Lief інший напрямок. Під гнучким силіконовим корпусом знаходяться гіроскоп і сенсор-ЕКГ, обидва розроблені під запис рухів і биття серця з точністю до мілісекунди. Патч кріпиться на тіло, поверх грудного м'язу, щоб бути якомога ближче до серця. Це дозволить отримувати більш точні дані.

Дані з патча Leaf

Leaf допоможе сфокусуватися на індивідуальній варіабельності серцевого ритму — часу між серцебиттям — і його зв'язком з дихальними циклами (швидкістю і послідовністю). Коли відзначається стрес, патч ініціює вправи з біологічним зворотним зв'язком. Пара моторів починає тихо вібрувати за принципом дихання носія курсом в три хвилини. Розробники заявляють, що такі вправи поліпшують варіабельність серцевого ритму аж на 140 відсотків.

Зарядка патча Leaf

На додаток до дихальних вправ, що допомагають заспокоїтися, патч Leaf допомагає відслідковувати потенційне підвищення рівня стресу завдяки супутньому додатку на Android або iOS. Дані передаються по Bluetooth, відображаються в форматі графіків. Ті, хто добре знайомий з щоденниками настроїв, зможуть ідентифікувати свої персональні показники з думками, настроєм і ситуаціями.

Незважаючи на те, що запускається Leaf при підвищенні рівня стресу, користувач може вибрати один з чотирьох режимів для простого тренування свого дихання. Вбудована батарея Leaf протримається на одному заряді тиждень. Щоб її повністю зарядити, досить буде на годину підключити її по USB-кабелю.

Кампанія на Kickstarter всього за три дні зі старту зібрала 91% від мінімальної суми. Попереду ще більше місяця на збори. Найперші інвестори можуть урвати один патч за 179$ із зарядним кабелем в комплекті. Якщо все і далі пройде за планом, відправка почнеться в липні 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар