Столовий прилад Liftware Level для людей з обмеженими можливостями

Багато хто з нас навіть не замислюються про процес прийому їжі. Але для людей, рухи рук яких обмежені, цей процес виявляється проблематичним і часом болісним. І нові пристосування для вирішення цієї проблеми розробляються досить рідко. Але одним з таких став Liftware Level, моторизований столовий прилад для людей, які страждають від захворювань типу церебрального паралічу або хвороби Паркінсона.

Негативно позначитися на моториці та руховій системі людини можуть самі різні розлади і захворювання. І вирішувати проблеми з моторикою покликані самі різні пристрої. Так роботизована рука Obi націлена на людей, не здатних здійснювати рухи руками взагалі (або практично), а найперший девайс від Liftware, модель Steady, допомагав просто стабілізувати тремтячу ложку.

Як і Steady, новий пристрій допомагає запобігати ненавмисним рухам рук користувача. Але він оснащений двома моторами, завдяки яким його головка може гнутися, а сам девайс залишатися стабільним протягом всього шляху від тарілки до рота. Гнеться головка в залежності від того, як рухається або згинається рука користувача. Це стало можливо через встановлення сенсорів, що зчитують руху в трьох вимірах, а потім задають найбільш підходящу для столового приладу форму.

Столовий прилад Liftware Level

Головки змінні, використовувати пристрій можна в якості вилки або ложки. А для користувачів, не завжди здатних втримати в руці столовий прилад, передбачено спеціальний страхувальний ремінь. Одного заряду батареї повинно вистачити не менше, ніж на три прийоми їжі (або на годину безперервного використання).

Liftware Level з ложкою

Анупам Патакі, творець Liftware, каже:

— Liftware Level — це столовий прилад, призначений спеціально для людей, у яких є проблеми з прийомом їжі через обмежену мобільності або непередбачувані рухи. Розроблявся він за участю фахівців в області фізіології і потенційних користувачів. Ми сподіваємося, що наш девайс допоможе перетворити прийоми їжі для людей з розладами в заняття, від якого можна отримувати позитивні емоції.

Liftware Level з вилкою

Для замовлення пристрій вже є на сайті Liftware. Відправку компанія планує починати ще до свят. Основний набір, що включає в себе сам пристрій, ремінь для страховки, насадку-ложку і чохол для зберігання або перенесення, купити можна за 195$. Додати насадку-вилку або ще одну ложку можна за додаткові 34,95$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар