Smartduvet заправить ваше ліжко за допомогою смартфона

Ось вона — вершина розвитку сучасних технологій, яку ваша мама назве верхом ледарства! Нарешті в цьому світі з'явився девайс, який зможе заправити будь-яке ліжко замість вас. Автоматично, за допомогою вашого власного смартфона. Так, більше не буде потрібно змушувати себе це робити, тому що людська лінь, і справді, рухає прогрес.

Smartduvet заправить вашу ліжко

Кампанія для пристрою Smartduvet оселилася на платформі Kickstarter. У комплекті девайса компресорний насос і гратчасті структурні елементи, які встановлюються всередину вашої ковдри. По різних кутах кріпляться гумові кліпси, які тримають ковдру і структурні елементи. З усією структурою компресорний насос з'єднується маленької трубою. І коли насос починає качати, Smartduvet натягує ковдру рівномірно на всю площу ліжка.

Smartduvet гумові кліпси

Якщо вам здається, що це все одно незручно — працювати з компресорним насосом, коли ви перебуваєте самі в кімнаті, боятися не варто. Для пристрою є спеціальний додаток на мобільний пристрій, через який заправку ліжка можна налаштувати на певний час. Тобто, встали, пішли вмиватися або снідати, а ковдра натягується на ліжко, поки ви зайняті іншими справами. Час економиться незначно, але, тим не менше, від одного ранкового рутинного завдання ви звільняєтесь.

Додаток Smartduvet

Це все дуже здорово, так? Але є у Smartduvet і негативний момент. Девайс на королівський розмір можна придбати по кампанії на Kickstarter за 289$. Доступні й інші, ціни на них можуть бути трохи нижчими, але незначно. Незалежно від розміру пристрій виходить дорогим. Та й заправляє Smartduvet тільки ковдру. Пристрій ніяк не дбає про рівність простирадла, стан подушок і свіжість білизни. Тобто, міняти білизну доведеться власними зусиллями, як і заправляти простирадла, якщо під час сну вони збилися. Так в результаті чи варте воно того? Якщо ви холостяк, якому ну дуже лінь займатися заправленням ліжка і при цьому у вас є зайві три сотні доларів, можете сміливо купувати. Звичайно, якщо кампанія на Kickstarter виявиться успішною.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

  • Delfin
    Delfin Вівторок, 06 грудня 2016, 18:54

    Ну полностью бесполезная вещь... 46 каких то конкретных лентяев на кикстартере так не считают, но особого успеха я так думаю не будет.

    Коментувати

Залишити коментар