Додаток Stealth для роботи над пресом перетворить тренування на аркадну гру

Є багато причин для того, щоб почати працювати над своїми фізичними даними і качати прес. Але є тільки один спосіб прийти до чудової форми: тренування і ще раз тренування. Додаток-тренер для розробки черевних м'язів Stealth (розробники збирають кошти на Kickstarter прямо зараз) готовий допомогти вам подолати всі тренування, перетворивши їх на повноцінну фізичну аркадну гру.

Тренажер для преса Stealth

Розробники заявляють, що мобільні ігри Stealth змусять вас скручуватися, напружуватися (і, напевно, трястися, як нервова чихуахуа) заради того, щоб вибити найбільший рахунок. Ігри розроблені для того, щоб ви могли працювати над 29 різними м'язами, так що ви зможете не тільки щосили накачувати прес, а й зайнятися іншими проблемними місцями, формуючи свою ідеальну фігуру.

Дошка для преса Stealth

Експлуатація Stealth здається дуже простою: завантажуєте додаток на свій мобільний пристрій, закріплюєте його на супутню тренувальну балансуючу дошку, приймаєте відповідну позицію і починаєте гру. Сенсори руху телефону реєструватимуть пересування балансуючої дошки, відволікаючи вас від натуральної черевної агонії, яку ви точно будете відчувати спочатку, якщо не займаєтеся постійно.

Ігри Stealth кожен раз запускаються різні. Так що, ви не будете страждати від фізичної або ментальної рутини. Та й триває одна гра всього 3 хвилини.

Додаток Stealth

Розроблено гру досвідченим творцем Доном Брауном (займався Ab Roller) і фахівцем з фітнесу Говардом Пейнсом. Результати їх роботи очевидні: поточні можна вважати заявкою на перемогу. Нинішня кампанія на Kickstarter зібрала понад 40 000 $ дуже швидко, всього за 4 години зі свого старту. І при цьому сама технологія виглядає простою, очевидною і доступною, з огляду на те, що в більшості сучасних смартфонів є акселерометр і гіроскоп для визначення руху.

Найперші недорогі лоти по кампанії вже розлетілися, але за 169 $ все ще можна отримати балансувальну дошку і доступ до бета-версії програми. Якщо все пройде за планом, система відправиться до своїх нових власників вже в червні 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар