Індикатор дихання Aire допоможе вам скласти ідеальний раціон харчування

Схоже, що гази, що виходять з людського тіла, можуть розповісти нам багато цікавенького. Навіть без старих добрих жартів на цю тему. Новий компактний девайс Aire призначений для того, щоб аналізувати повітря, яке ви видихаєте. Це може допомогти скласти найбільш оптимальну для вашої шлунково-кишкової системи дієту.

Різні шлунки по-різному реагують на різну їжу. Кожна травна система і її реакції унікальні. І одним із способів з'ясувати, що викликає нетравлення і болі в шлунку або навіть діарею, є аналіз повітря, що видихається. Коли ваш шлунок відмовляється сприймати такі поширені компоненти як фруктоза, лактоза або сорбіт, він просто не може їх повністю переварити. Це призводить до процесу ферментації в шлунку, в результаті якого утворюються такі гази як водень і метан, що потрапляють в кров. Обчислюючи їх по диханню, прилад Aire може визначати, яка саме їжа вам абсолютно не підходить.

Індикатор дихання Aire

Девайс синхронізується з додатком для мобільного пристрою. Він дає користувачам можливість проаналізувати своє дихання на різні карбогідратні групи, записати ці дані, а потім скласти графік персональної харчової чутливості. Додаток надалі зможе навчати і підказувати користувачу, що використовувати при складанні раціону харчування, враховуючи ті елементи, які організмом будуть найкраще засвоюватися. А після цього Aire буде аналізувати гази з дихання для того, щоб визначити, як шлунково-кишкова система реагує на нову складену додатком дієту.

Індикатор дихання Aire і додаток

Ми можемо тільки припускати, наскільки корисним може виявитися девайс, створений для протилежної частини травної системи. І бути впевненими в тому, що вже його точно не вийде здати по гарантії. Хоча, кишеньковий монітор, що підраховує вихідні гази, вже створювався.

Індикатор Aire

Індикатор дихання Aire вже доступний для замовлення за 145$. Він здається цікавою ідеєю і ще одним способом краще зрозуміти, що діється всередині наших тіл. Хочете зрозуміти, як впливають на ваше життя бактерії з травної системи? Зверніть увагу на цю штучку!

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар