Медицина

Чохол GPhone зможе робити аналіз крові на глюкозу

Що спільного у камер, диктофонів і музичних програвачів? Нам більше не потрібно носити їх окремо, тому що вони вже вбудовані в наші смартфони. Скоро і діабетики зможуть додати в цей список корисний пристрій для вимірювання рівня глюкози: дослідники з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго створюють телефонний чохол, здатний зробити аналіз вашої крові.

Розумні годинники Fitbit Ionic виміряють рівень глюкози у діабетиків

Ще минулого місяця компанія Fitbit анонсувала Ionic: свою першу спробу пробитися в нішу розумних годин, скласти конкуренцію таким важковаговиків ринку як Apple, Samsung, LG і Garmin. А тепер з'явилася додаткова інформація про функціонал нового пристрою. І серед можливостей представлена функція вимірювання рівня глюкози носія, корисна для діабетиків.

Наречений екзоскелет допоможе хірургам в проведенні операцій

Поки більшість проектів робототехніки виглядає як щось дивне і нежиттєздатне в сучасних умовах, медичні роботизовані девайси дійсно приносять користь. Уже більше десятка років вони допомагають лікарям проводити операції. Однак, в більшості випадків хірурги контролюють ці пристрої, використовуючи різні джойстики, важелі і кнопки. Тепер же, завдяки винайденому в лабораторії робототехніки Брістоля і університеті Західної Англії екзоскелет все може змінитися. хірурги будуть буквально працювати своїми руками, одягнені в екзоскелет.

Набір EyeQue для перевірки зору заощадить час на походи до окуліста

Більшість з нас сьогодні проводить левову частку свого часу за комп'ютером. І навряд чи ми перевіряємо наші очі так часто, як варто було б. Нарешті з'явилося рішення проблеми частих походів до окуліста: була розроблена система перевірки зору для смартфона, яка обійдеться набагато дешевше, ніж місячний рахунок за мобільний зв'язок. Система отримала назву EyeQue Personal Vision Tracker. І розроблений цей набір, на відміну від інших мобільних систем для перевірки зору, спеціально для регулярного користувацього застосування.

Індикатор дихання Aire допоможе вам скласти ідеальний раціон харчування

Схоже, що гази, що виходять з людського тіла, можуть розповісти нам багато цікавенького. Навіть без старих добрих жартів на цю тему. Новий компактний девайс Aire призначений для того, щоб аналізувати повітря, яке ви видихаєте. Це може допомогти скласти найбільш оптимальну для вашої шлунково-кишкової системи дієту.

Біосенсорні патчі Leaf для боротьби зі стресом і тривогою

Багато досліджень пов'язують стрес з хворобами, передчасним старінням. Він також стає причиною фізичних і душевних захворювань. Люди, які хочуть прожити довге і щасливе життя, починають займатися спортом, переходять на правильне харчування. Один новий прихований переносний пристрій, представлений на Kickstarter, призначений для того, щоб попереджати носія про рівень стресу і допомагати з цим стресом боротися. Розумний біосенсорний патч Leaf розроблений, щоб ініціювати заспокійливі вправи, коли серцевий ритм і дихання показують підвищення рівня стресу.

Годинники Cronovo стануть найменшим в світі апаратом ЕКГ

Незважаючи на те, що багато розумних годинників і так сконцентровані на відстеженні здоров'я свого власника, одна команда з Британії створила і представила на Kickstarter ще одну модель. Новий годинник отримав назву Cronovo. І він здатен не тільки відслідковувати серцевий ритм і рахувати кроки, але також проводити моніторинг рівня стресу і метаболізму. Розробники сміливо називають девайс наймініатюрнішим в світі апаратом для ЕКГ.

Монітор Thin буде вас кожні три хвилини після засипання і покращує якість сну

Якщо ваш партнер або домашня тварина будуть будити вас кожні три хвилини після того, як ви засинаєте, що ви станете робити? Звичайно, проженете порушника сну з ліжка. Але саме цим займається новий монітор сну Thim, розроблений в Австралії. І основне його призначення полягає в допомозі людям, що страждають від безсоння, як це не парадоксально. Цей маленький переносний пристрій допомагає акуратно налаштувати сонні цикли.

У FDA схвалили перший в світі автоматичний інсуліновий шприц для діабетиків MiniMed 670G

Американське управління з санітарного контролю за якістю медикаментів і харчових продуктів (FDA) схвалило пристрій MiniMed 670G від Medtronic. Це медичний девайс, який контролює рівень цукру в крові людини, що страждає на діабет. І, коли виникає така необхідність, він автоматично робить ін'єкцію інсуліну. Першу в своєму роді систему було схвалено до використання пацієнтами старше 14 років, що страждають від діабету першого ступеня. Вона обіцяє зробити життя багатьох американців-діабетиків набагато простішим.

SoundSense від Furenexo - простий гаджет для допомоги людям з глухотою

Навігація по вулицях для глухих людей може виявитися проблематичною. Але інваліди з глухотою пристосовуються, орієнтуються і пересуваються так, ніби у них немає ніяких обмежень дієздатності. Але все ще залишаються ситуації, які можуть виявитися для них більш небезпечними, ніж для інших людей. Вони не можуть почути пожежну сигналізацію або вогнепальні постріли.

Підписатися на цей канал RSS