Годинники Cronovo стануть найменшим в світі апаратом ЕКГ

Незважаючи на те, що багато розумних годинників і так сконцентровані на відстеженні здоров'я свого власника, одна команда з Британії створила і представила на Kickstarter ще одну модель. Новий годинник отримав назву Cronovo. І він здатен не тільки відслідковувати серцевий ритм і рахувати кроки, але також проводити моніторинг рівня стресу і метаболізму. Розробники сміливо називають девайс наймініатюрнішим в світі апаратом для ЕКГ.

Розумний годинник Cronovo, основні функції

ЕКГ, електрокардіограма, відстежує електричну активність серця, а потім відображає результат у форматі графіка. Використання цієї технології просуває Cronovo на кілька щаблів над стандартними розумними годинниками з функцією відстеження серцевого ритму з оптичним сенсором. Замість оптичного сенсора на Cronovo встановлені маленькі електроди, які розташовуються так, щоб стикатися з шкірою. Ступінь точності показань у цього способу становить 99,99%. ЕКГ-сенсор також буде стежити за швидкістю метаболізму і відслідковувати інтенсивність фізичної активності.

Розумний годинник Cronovo

Коли носій годинника займається, девайс демонструє йому на дисплеї інформацію про те, як краще закінчити ту чи іншу вправу. Тут є навіть окремий режим для користувачів, прикутих до інвалідного крісла, які теж хочуть займатися спортом.

Крім цього девайс може працювати як звичайний розумний годинник. Він сумісний з іншими пристроями на Android або iOS, перенаправляє повідомлення з додатків типу WhatsApp або Facebook прямо на ваше зап'ястя. Завдяки спікеру і мікрофонові, вбудованим в Cronovo, користувач зможе відповідати на вхідні дзвінки, не дістаючи мобільника. Інша справа, чи захоче хтось перемовлятися по годиннику, пародіюючи якогось кіношного секретного агента.

Розумний годинник Cronovo з ЕКГ

Заряджати годинник буде потрібно раз в три дні. Він оснащений процесором частотністю 1,2 GHz і 1 Gb оперативної пам'яті. Є акселерометр і гіроскоп, за бездротове з'єднання відповідають модулі Wi-Fi і Bluetooth. Товщина годинника всього 12,5 мм. Корпус водотривкий, а ремінці можна без проблем міняти, якщо зносяться або набриднуть.

Зараз розробники Cronovo на Kickstarter вже встигли зібрати більше 34 000 $, попереду ще трохи менше двох місяців кампанії. Годинник можна буде отримати за інвестицію мінімум в 105$, в роздріб вони будуть продаватися вже по 240$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар