Розумний годинник Movado Connect в стильному мінімалістичному дизайні

Як і багато інших сучасних творці елітних годинників, компанія Movado вирішила випустити власні розумні годинник. На виставці Baseworld компанія анонсувала вихід годин Movado Connect. Годинник працюватиме на операційній системі Android Wear 2.0. циферблат займає практично весь дисплей, краї якого максимально наближені до рамкам. Фірмові елементи дизайну Movado тут також присутні, включаючи мінімалістичний дизайн корпусу і використання однієї єдиної точки там, де має бути позначення 12:00. Ніяких інших точок і, тим більше, цифр тут не представлено. Нові елементи дизайну теж будуть присутні.

Розумний годинник Movado Connect

В анонсі Movado не відкривали всіх технічних даних і можливостей своїх перших розумних годин. Зате стало відомо, що Connect включає в себе 100 циферблатів для кастомізації пристрою під себе, а також буде підтримувати NFC для сумісності з Android Pay. На корпусі пристрою розташована єдина кругла і обтічна кнопка. Але поки не ясно, буде вона тільки у скрутному становищі або її можна буде крутити. Інформації про те, скільки часу розумні годинник Connect працюватимуть на одному заряді батареї, поки немає.

Годинник Movado Connect

Годинники розроблялися спеціально під операційну систему Android Wear 2.0. Відповідно, вони будуть підтримувати всі існуючі зараз додатки для Wear 2.0, використовувати Google Assistant для визначення напрямку, відповіді на дзвінки і завершення завдань, зв'язуватися з Google Fit і сервісами Health. Пуш-повідомлення, як і нагадування, будуть, звичайно ж, виводитися на головний екран розумних годин Connect. Дисплей з циферблатом буде активований завжди.

Movado Connect

Представники Movado в анонсі девайса повідомляють, що в продаж він відправиться цієї осені. Точна дата оголошена була, зате відома початкова мінімальна вартість розумних годин Connect: вона склала 495 $. Буде доступно п'ять різних дизайнів для чоловічих годин (жіночі дизайни не передбачені, серія чоловіча) з різними ременями і браслетами, з яких можна буде вибрати.

Детальніше: http://bestwatch.com.ua/

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар