Кишенькова погодна станція Weather @ Point простежить за хмарами

Коли ми виходимо на вулицю, ми віддаємо себе прямо в руки погоди, яка буває досить непередбачуваною. Звичайно, попередньо завжди можна перевірити погодне додаток на смартфоні, але найближча метеорологічна станція може виявитися на великій відстані від вас. Дані не будуть максимально точними. Якщо вам потрібно чітко знати, яка погода чекає на вас за бортом, вам варто звернути увагу на пристрій Weather@Point: ви можете прив'язати його до телефону, повісити на ключі як брелок і отримувати погодні дані в режимі реального часу. Грубо кажучи, погода завжди буде з вами.

Кишенькова погодна станція Weather@Point

Розроблено девайс компанією-стартапом Mind Lab Solution. Він кріпиться до вашого смартфону на Android за допомогою джека для навушників (або, для користувачів iPhone 7, через адаптер кабелю Lightning). Девайс збирає локальні дані про температуру, вологість, рівні ультрафіолетового випромінювання, атмосферний тиск і навіть розсіяному світлі (що може виявитися особливо корисно для фотографів). Інформація в режимі реального часу транслюється на супутнє мобільний додаток, яке може зберігати дані деякий час або переправляти їх в хмарне сховище.

Погодна станція Weather@Point

З урахуванням того, що пристрій сам збирає дані, та ще й прив'язується до вашого смартфону, йому не потрібно інтернет-з'єднання. Так що, якщо ви перебуваєте за межами дії своєї мережі, погоду все одно дізнатися зможете. Розробники також стверджують, що пожирати багато енергії пристрій не буде. А коли Weather@Point не використовується, його можна просто прибрати в кейс, виконаний у формі кулі. Сам кейс легко кріпиться до ключів в якості брелка і захищає девайс від попадання води.

Weather@Point

Пристрій був представлений на краудфандінговой платформі Indiegogo. Але для пристрою це аж ніяк не перше родео. Воно було успішно профінансовано ще в 2015 році на Kickstarter. І ті, найперші інвестори, все ще чекають свої погодні девайси. У Mind Lab перенесли весь зібраний тоді капітал на нову кампанію і обіцяють вже в травні відправити Weather@Point інвесторам з Kickstarter, тоді як новим покупцям з Indiegogo належить чекати до жовтня. За новою кампанії один девайс обійдеться в 35 $, тоді як роздрібна вартість запланована в 59.95$.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар