Новини брелків

Кишенькова погодна станція Weather @ Point простежить за хмарами

Коли ми виходимо на вулицю, ми віддаємо себе прямо в руки погоди, яка буває досить непередбачуваною. Звичайно, попередньо завжди можна перевірити погодне додаток на смартфоні, але найближча метеорологічна станція може виявитися на великій відстані від вас. Дані не будуть максимально точними. Якщо вам потрібно чітко знати, яка погода чекає на вас за бортом, вам варто звернути увагу на пристрій Weather@Point: ви можете прив'язати його до телефону, повісити на ключі як брелок і отримувати погодні дані в режимі реального часу. Грубо кажучи, погода завжди буде з вами.

З Pebblebee Finder ви знайдете загублені ключі і відстежите місце розташування собаки

Як часто ви забуваєте, куди поклали телефон або де залишили ключі? Така втрата дратує, особливо якщо ви кудись поспішаєте. Новий пристрій Pebblebee Finder покликаний повністю змінити це. Тепер вам не доведеться блукати по дому і переривати всі речі. Ви запросто знайдете ті предмети, які вам потрібні.

Bullet від Slughaus - найменший світлодіодний ліхтарик

Світло потрібне людині усюди. Так, можна постійно носити з собою ліхтарик, можна користуватися підсвічуванням мобільного телефону, а можна - Bullet. Bullet в перекладі з англійської - куля, і, дійсно, зовні пристрій дуже нагадує кулю, не тільки за формою, а й за розмірами, і буде вам у нагоді, якщо раптом ви забули свій ліхтарик вдома, а телефон випадково впустили в темному місці.

Serenity - надійна охорона для ваших речей

Кожен із нас коли-небудь втрачав або десь безповоротно забував свої речі, і це завжди неприємно. Розробники пристрою Serenity запевняють, що відтепер ніхто не буде втрачати свої речі, адже основний принцип роботи новинки це попередити та не допустити втрату.

Підписатися на цей канал RSS