Serenity - надійна охорона для ваших речей

Кожен із нас коли-небудь втрачав або десь безповоротно забував свої речі, і це завжди неприємно. Розробники пристрою Serenity запевняють, що відтепер ніхто не буде втрачати свої речі, адже основний принцип роботи новинки це попередити та не допустити втрату.

Serenity & ndash; надійна охорона для ваших речей

Як це працює? Пристрій, виконаний у вигляді брелока, встановлюється на зіпер сумки або рюкзака. Він сам впізнає господаря, а заодно і ще до шести його пристроїв, і вирішує, чи можна сумку, переміщати. Вам, як власнику, можна, але якщо сумку взяв хтось чужий, пристрій видає попереджуючий звуковий сигнал. І якщо цей сигнал проігнорувати, вмикається сирена в понад 100 децибел.

Serenity & ndash; надійна охорона для ваших речей

Для здійснення « зв'язки » гаджета господаря і брелока потрібно скористатися спеціальним додатком Serenity. З його ж допомогою можна задавати параметри охорони – відстань, за межами якої ваша сумка вважатиме, що її забули, і відправить вам на смартфон нагадування про себе.

Serenity – надійна охорона для ваших речей

На додаток, Serenity буде відправляти сигнал кожного разу, коли ви забуде закрити сумку, що також підвищує рівень безпеки ваших речей. Вихід в продаж планується на вересень 2016 року.

Serenity – надійна охорона для ваших речей

Serenity – надійна охорона для ваших речей

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар