З Pebblebee Finder ви знайдете загублені ключі і відстежите місце розташування собаки

Як часто ви забуваєте, куди поклали телефон або де залишили ключі? Така втрата дратує, особливо якщо ви кудись поспішаєте. Новий пристрій Pebblebee Finder покликаний повністю змінити це. Тепер вам не доведеться блукати по дому і переривати всі речі. Ви запросто знайдете ті предмети, які вам потрібні.

Брелок для пошуку ключів Pebblebee Finder

Пристрій являє собою круглу стильну кнопку-брелок. Поставляється в трьох різних колірних рішеннях: чорний, срібний і рожеве золото. Він відмінно виглядає зовні і зручно лягає в руку. Коли ви його активуєте, девайс починає видавати звукові сигнали і блимати, завдяки чому ви швидко зможете знайти пристрій, прикріплений до нього. А повісити його можна навіть на собачий нашийник, не тільки на ключі, фотоапарат або смартфон.

Брелок Pebblebee Finder

Брелок Pebblebee Finder об'єднується з додатком на смартфон. Користуватися ним просто. Відкриваєте на смартфоні додаток, натискаєте на кнопку "Find" ("Знайти") і, власне, знаходите втрачену річ. Втратили вдома сам смартфон? Дістаєте ключі, на яких висить девайс, натискаєте на кнопку на ньому і вперед, на пошуки смартфона. Сигналити він буде через додаток, навіть якщо смартфон переведений в беззвучний режим. З'єднання проходить по Bluetooth.

Брелок Pebblebee Finder

Звук у цієї компактної кнопочки гучний. Розчути його можна з відстані до 200 кроків завдяки звуку в 85 децибел. Відстежити місце розташування речі можна буде навіть по карті через додаток. Він зареєструє і покаже вам те місце, де пристрій знаходився востаннє.

Кнопка для ключів Pebblebee Finder

Батарейку можна поміняти. Дизайн не передбачає кутів і дрібних деталей, які самі можуть загубитися. Сама батарейка в формі таблетки працює цілий рік. Додаток від розробників підійде користувачам Android від 4.4 і iOS від 9. Розміри одного пристрою 30 х 9 мм. Купити можна відразу цілу купу таких маленьких пристроїв, щоб закріпити їх на всіх предметах, які постійно губляться. І ще друзям роздати.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар