Розумна подушка ZEEQ програє музику і не дає хропіти

Сьогодні "розумним" стає все. Від вуличних кіосків до замків для пістолетів. Настала черга подушок. Пристрій ZEEQ, представлений на Kickstarter, це подушка, здатна програвати музику, аналізувати твій сон, моніторити, чи хропиш ти і інтелігентно будити.

Подушка ZEEQ допоможе тобі заснути, програючи твої улюблені композиції з музичних порталів. Музику ти, звісно ж, вибираєш самостійно. Заодно можеш виставити час, після якого музика буде вимикатися, щоб далі спокійно спати в тиші. Розробники навіть самі створили кілька розслаблюючих треків, які допомагають засинати і покращують якість сну.

Розумна подушка ZEEQ

Моніторинг сну значно ускладнюється, незважаючи на різноманіття фітнес-браслетів і розумних годинників з цією функцією. Просто тому що не кожному хочеться лягати спати із пристроєм на зап'ясті. Його взагалі варто поставити на ніч заряджатися. З розумною подушкою ZEEQ нічого кріпити на зап'ясті просто не буде потрібно. А якщо людина, яка лежить на подушці, починає хропіти, пристрій вібрує, закликаючи його поміняти позицію.

Компоненти подушки ZEEQ

Натуральні рухи уві сні реєструються подушкою. Використовуючи ці дані, вона здатна будити людину під час найзручнішої для пробудження фази сну. Ну і, звичайно, розробники стверджують, що сама вона, незважаючи на всі вбудовані датчики, дуже комфортабельна. Тому що для сну немає нічого більш важливого, ніж комфорт.

Подушка зв'язується з додатком на смартфоні, через який ви зможете переглядати дані про фази сну. І більше ніколи не будете заявляти про те, що не хропите, безпідставно.

Додаток до подушки ZEEQ

В додаток можна завантажити дані про фізичні навантаження і дієті. Так подушка, обробивши дані, почне визначати, як вони впливають на твій сон. Якщо впливають негативно, ти зможеш внести зміни в свій режим, щоб поліпшити нічний відпочинок.

В саму подушку ZEEQ вбудовані Bluetooth-спікери, а також мікрофони і датчик руху. Вбудована батарея дозволить подушці працювати протягом усього тижня. Заряджається через USB-дріт. Про гігієнічність розробники теж подумали, зробивши чохол знімним. Його можна спокійно випрати.

Найперші інвестори на Kickstarter витратили на таку подушку 99 $, зараз за попереднім замовленням вона обійдеться вже в 149 $, планована роздрібна ціна оголошена 299 $. Відправлення за попереднім замовленням, якщо збори пройдуть за планом, почнеться в грудні цього року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар