Сонячна лампа Suli перетворить пластикову пляшку на ліхтар

Простий і багатофункціональний світильник від Suli Labs, що заряджається сонячною енергією, стане відмінним придбанням як для любителів походів, так і для тих, що живе за межами електромережі. Щоб зробити просту настільну лампу, світильник досить просто прикрутити до пляшки. Щоб використовувати його в якості світлового індикатора під час нічної їзди на велосипеді — прикріпити до керма. Також ліхтарик можна повісити на рюкзак, встановити в наметі або вивісити за вікно. Варіантів використання дуже багато.

Так, на сучасному ринку повно лампочок, які працюють на сонячній енергії. Виробникам подібних пристроїв недостатньо просто закріпити сонячну панель і повісити цінник.

Сонячна лампа Suli

В Suli Labs створили простий, навіть старомодний сонячний світильник, але встановили його на платформу, яка здатна вразити своєю багатофункціональністю. Світловий диск потужністю в 25 люменів буде працювати протягом 60 годин в п'яти різних режимах. Енергія сонячного світла збирається трьома батареями AAA-класу, встановленими позаду самої світловий панелі. Щоб зарядити пристрій, необхідно протримати його на сонці 6-12 годин.

Сонячна лампа Suli на велосипед

Світильник Suli стає набагато цікавішим, коли ви виявите, що він забезпечений спеціальною різьбою для закрутки на найпростішу пластикову пляшку. Закручуєте і отримуєте ліхтарик. Однак, це теж не найдивовижніша (і навіть не рідкісна) можливість для подібного пристрою.

Сонячна лампа Suli на пляшку

Справжню індивідуальність лампі Suli надає набір аксесуарів, створених на 3D-принтері. З базовим кільцем ви просто зможете повісити його на рюкзак або придумати якийсь свій спосіб використання. Suli Labs заодно пропонують кріплення для велосипеда, присоски на скло і навіть транспарантну стійку, яку можна встановити на садовій ділянці.

Сонячна лампа Suli кріплення на вікно

Сонячна лампа Suli на садову ділянку

Зараз в Suli Labs планують відкрите співробітництво з розробниками для створення нових аксесуарів до світильника.

Розумна лампа Suli

На виробництво ліхтариків Suli ще в минулому році були успішно зібрані кошти на Indiegogo. Тепер світильники відправляються у вільний продаж. За попереднім замовленням за 31.49 $, в перспективі — за 36.99. Додаткові аксесуари можна придбати за 15 $. Відправка по замовленнях почнеться вже в кінці липня.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар