Модульний ліхтар від Motorola освітлює табір, програє музику і відганяє комарів

Скоріш за все, компанія Motorola намагається прокласти собі дорогу на територію зовсім не властивих їй гаджетів, представивши Lumo Hybrid. Це портативний похідний пристрій, здатний працювати в якості ліхтаря, Bluetooth-спікера, відлякувача комарів і аварійного сигналу.

На виставці Outdoor Retailer 2016 компанія вже представила ліхтар Lumo Smart Lantern, але новий Lumo Hybrid може виявитися більш корисним і цікавим гаджетом для любителів походів і туризму. Smart Lantern чудово  виглядав, але набагато більше підходив для освітлення заднього двору будинку, ніж для вилазок з наметами. Hybrid вже чітко націлений на походників. І деякі його можливості можуть виявитися дійсно корисними.

Motorola Lumo Hybrid

Базовий Lumo Hybrid на 150 люменів відрізняється від звичних похідних ліхтарів. Цей портативний гаджет може працювати як звичайний ліхтарик або повноцінна кемпінгові лампа. Він оснащений модульними компасом і термометром, які можна поміняти на інші супутні аксесуари (купуються окремо). Коли ви релаксуєте в поставленому таборі, ви можете встановити на нього Bluetooth-спікер і слухати свою улюблену музику. Якщо ж вам потрібна допомога — ставите звуковий аварійний сигнал. Або просто використовуєте внутрішню батарею в якості пауербанка для інших ваших гаджетів.

Є тут і електричний відлякувач комарів. Схоже, що працює він за тим же принципом, що і похідні відлякувачі-ліхтарі від Thermacell. Однак, в Motorola поки докладніше про нього не говорили. Ще не всі додаткові модулі готові відправитися на продаж.

Кожен модуль тримається на батарейках типу АА. Так що ви зможете користуватися всіма доступними модулями, слухаючи музику, висвітлюючи простір табору і відганяючи комарів весь день. І при цьому ще всю ніч заряджати свій телефон.

Звичайно, з ліхтарем Lumo Hybrid компанія Motorola не винаходить нічого нового. На ринку кемпінгових товарів можна знайти безліч подібних гаджетів. Відрізняє цей пристрій від інших можливість додавати до нього різні модульні девайси. Ну і бренд, який всім відомий.

У продаж Lumo Hybrid відправиться не раніше весни 2017 року. Коштувати базовий пристрій (з ліхтарем, термометром і компасом) буде 29,99 $. Вартість гаджетів буде коливатися від 9,99 $ до 19,99 $.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар