Годинники на електронних чорнилах Sony FES Watch U вирушили на краудфандінг

Коли FES Watch вперше з'явилися на ринку в 2014 році, вони безумовно точно привертали увагу своїм екраном на e-ink і стильним ремінцем. Але, не дивлячись на те, що погляду там було за що зачепитися, складно не погодитися з тим, що дизайнери не вичавили з пристрою весь його потенціал. Модель FES Watch U рішуче виправляє цю помилку. З нею ми бачимо більш широку дизайнерську лінійку годинників на електронному чорнилі.

Замість того, щоб знову лімітувати дизайн під електронне чорнило сталевими, шкіряними і гумовими стрічками, як на минулих моделях, в Sony значно освіжили дизайн ремінців. Як і циферблат, тепер ремінець можна переналаштувати через супутній додаток. Усього доступно буде 12 дизайнів, проте зберегти в пам'яті можна до 24.

Годинник на електронному чорнилі Sony FES Watch U

E-ink ще й береже заряд батареї. Користувачі зможуть носити годинник на одній зарядці на протязі трьох тижнів, потім зарядити за 2,5 години і знову на три тижні забути про дроти.

Годинник Sony FES Watch U на руці

Всього буде доступно дві моделі FES Watch U від Sony. Звичайна біла або срібляста версія, а також дорожча модель Premium Black. Обидві моделі важать по 70 грам, корпус по 43 мм в діаметрі товщиною 11,8 мм. Але дорожча модель надійніша завдяки іонному покриттю на корпусі і сапфіровому на циферблаті.

Насьогодні в Sony відкрили краудфандінгову кампанію зі збору коштів на виробництво FES Watch U на власній платформі First Flight. Так, цим не тільки стартапи займаються. Кінцева мета склала майже 196 тисяч доларів, зібрати виробники встигли вже 52 тисячі. Всього на збори залишилося трохи більше місяця. А відправка годинників першим інвесторам намічена на квітень 2017 року.

Зарядка годин Sony FES Watch U

Чому взагалі така велика компанія як Sony вирішила відправитися збирати кошти на краудфандінг? Мабуть, спокусилися на ідею принесення в маси інноваційних продуктів без можливих проблем з фінансуванням. Продукти, що фінансувалися на First Flight зазвичай швидко йдуть на виробництво і відправляються на продаж, так що, система точно працює.

Годинник Sony FES Watch U

Щоб отримати білу або сріблясту модель годинника, вам буде потрібно "пожертвувати" Sony 486$. А заради чорної доведеться закинути 586$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар