Fitbit оновлює дві лінійки своїх фітнес-браслетів

Компанія Fitbit увірвалася в новий тиждень відразу з двома апгрейдами браслетів Charge і Flex, не підвищуючи їх вартості. Flex 2 зробили більш компактним і водонепроникним. Для Charge 2 оновили зовнішній вигляд, додали нових можливостей до монітора серцевого ритму і розширили запис інформації — тепер вона не обмежується тільки прогулянками і пробіжками.

Оригінальний Flex був одним з найперших браслетів, які могли відслідковувати цикли сну і при цьому не заважали на руці уві сні. По суті, саме з цим браслетом компанія зробила собі ім'я на ринку фітнес-гаджетів. Так яким чином розробники вирішили оновити його до Flex 2?

Фітнес браслет Fitbit Flex 2

Зміни вийшли досить значущими, щоб називати їх повноцінним апгрейдом. Ось тільки навряд чи вони сильно змінять ваше життя. Найважливіше — Flex 2 став першим водонепроникним фітнес-браслетом від Fitbit. Це означає, що тепер з ним можна вирушати в басейн плавати. І не знімати квапливо перед тим, як ви підете в душ. Всі інші флагмани від Fitbit захищені тільки від крапель дощу, поту і дрібних попадань води. Виняток — модель Alta, з якою можна запросто помитися в душі.

Друге покоління Flex тепер на 30 відсотків менше свого попередника. Заодно розробники поміняли розташування LED-індикаторів. Fitbit Flex 2 вже доступний для замовлення за ціною в 100$. Вирушати до своїх нових власників браслети будуть у вересні.

Charge 2 стає вже третім поколінням в лінійці. Оновлена ​​модель отримала два нових додаткових інструмента. Інструмент "Cardio Fitness Level" вираховує ваш фітнес-рівень і дає оцінки, ґрунтуючись на даних вашого профілю, серцевому ритмі і безпосередньо вправі, яку було виконано. Додано також інструмент "Relax", за допомогою якого ви зможете вирівняти дихання і серцевий ритм до нормальних показників після виконання якоїсь вправи.

Фітнес браслет Fitbit Charge 2

Модель Charge 2 змінилася і зовні. Дисплей браслета став в чотири рази більше, відстежувати інформацію про заняття спортом на ньому має бути простіше. Сам корпус сталевий, браслет змінний. А ось GPS-систему все ще не вдосконалили. Так що, якщо ви захочете відстежувати свої заняття по карті, вам все одно доведеться носити з собою смартфон.

Браслет   Fitbit Charge 2 теж доступний для замовлення. Вартість оголошена у 150$, відправка почнеться вже через тиждень.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар