Технологія e-ink

Електронна партитура Gvido Tokyo позбавить музикантів від паперових нот

Сьогодні в музичних залах на прослуховуваннях всюди можна зустріти планшети. Але в порівнянні зі старими добрими нотними партитурами, надрукованими на папері, електронні варіанти найчастіше програють. Тому японська компанія   Terrada Music Score Co. прийшла до відмінного ультимативному рішенням, що поєднує в собі і звичну партитуру, і високі технології. Цим рішенням стала електронна партитура Gvido Tokyo.

Пристрій Onyx Boox Typewriter поєднує в собі рідер на електронному чорнилі і ноутбук

Пристрої 2-в-1 типу планшетів-ноутбуків сьогодні дуже популярні. Деякі аналітики навіть розглядають їх як рятівників індустрії розробки персональних комп'ютерів. Але такий форм-фактор здається привабливим не тільки для розробників комп'ютерів. Він завойовує нішу простих планшетів з клавіатурами і навіть електронних книг. Так, ми не помилилися. Компанія під назвою Onyx International якраз анонсувала пристрій Onyx Boox Typewriter, яке представляє собою ноутбук-трансформер на електронних чорнилі.

E-ink екрани можуть стати кольоровими завдяки новому матеріалу

Дисплеї на електронному чорнилі краще сприймаються очима і вимагають меншої енергії при роботі, на відміну від LED-дисплеїв, що використовуються на більшості екранів сучасних смартфонів і планшетів. Але в колірному питанні вони все ще програють. Однак, завдяки новому типу матеріалу, відкритому в технологічному університеті Чалмерса, це в майбутньому може змінитися. Цей новий матеріал гнучкий, ультратонкий і здатний відтворювати той же колірний спектр, що і LED, і LCD. І при цьому енергії на нього йде навіть менше, ніж на екран на електронному чорнилі, встановлений на читалки Amazon Kindle.

Годинники на електронних чорнилах Sony FES Watch U вирушили на краудфандінг

Коли FES Watch вперше з'явилися на ринку в 2014 році, вони безумовно точно привертали увагу своїм екраном на e-ink і стильним ремінцем. Але, не дивлячись на те, що погляду там було за що зачепитися, складно не погодитися з тим, що дизайнери не вичавили з пристрою весь його потенціал. Модель FES Watch U рішуче виправляє цю помилку. З нею ми бачимо більш широку дизайнерську лінійку годинників на електронному чорнилі.

Рідер Aura One від Kobo отримав великий екран і захист від води

Коли ми говоримо про електронні читалках, ми в першу чергу згадуємо про Amazon Kindle. Однак, існує безліч відмінних електронних книг від не найбільших компаній, таких як Kobo. Останнім творінням цієї канадської компанії став рідер Aura One. Пристрій з екраном діаметром в 7.8 дюйма відмінно підійде тим, хто настільки любить читати книжки запоєм, що не готовий розлучатися з ними навіть у ванній.

Бюджетний Kindle стає тоншим і потужнішим

В Amazon вирішили, що настав час доопрацювати дизайн і технічні характеристики свого бюджетного рідера Kindle. Компанія представила ту ж електронну читалку, але більш тонку і потужну. А заодно додала білу версію як бюджетної Kindle, так і Kindle Paperwhite. Якщо ви шукайте для себе читалку у відпустку, зверніть увагу на цей доопрацьований рідер.  

PaperLike - перший в світі монітор на технології E-Ink

Тим, хто проводять весь день, працюючи за комп'ютером, відмінно знають — якщо відправитися працювати кудись назовні, ви швидше за все зіткнетеся з проблемою освітлення. Робота істотно ускладниться, тому що екран ноутбука буде відсвічувати. На краудфандінговому порталі Indiegogo представлений новий комп'ютерний монітор, вирішивший цю проблему. Пристрій Paperlike розроблено спеціально для функціонування в умовах яскравого сонячного освітлення. Портативний монітор діагоналлю в 13,3 дюйма — перший в світі, що працює за технологією E-Ink.

Підписатися на цей канал RSS