Бюджетний Kindle стає тоншим і потужнішим

В Amazon вирішили, що настав час доопрацювати дизайн і технічні характеристики свого бюджетного рідера Kindle. Компанія представила ту ж електронну читалку, але більш тонку і потужну. А заодно додала білу версію як бюджетної Kindle, так і Kindle Paperwhite. Якщо ви шукайте для себе читалку у відпустку, зверніть увагу на цей доопрацьований рідер.

 

Найбільші зміни відбулися в дизайні. Задня сторона стала більш округлою, а сам девайс зробили полегшеним. Тепер новий   Kindle важить всього 161 грам, що на 16% менше попередньої версії. Рідер став на 11% тоншим, товщина складає 9,1 мм. Не такі великі зміни, звичайно, але пристрій буде поставлятися за тією ж вартістю, що і раніше. Так що, зміни приємні.

Новий Kindle

Заодно Amazon збільшили вдвічі кількість оперативної пам'яті своєї бюджетної читалки. Тепер вона випускається з 512 Mb оперативної пам'яті, так що програмне забезпечення матиме кращий відгук для користувачів. Розробники Kindle доповнили пристрій і новою версією програми Export Notes, призначеної для того, щоб відправляти самому собі по електронній пошті нотатки і цитати в форматі PDF або у вигляді таблиці. За словами представників Amazon, без цього не обійтися на засіданнях книжкових клубів.

Була додана підтримка аудіо по Bluetooth. Так що тепер користувачі зможуть підключити до рідера бездротові навушники або спікери, щоб скористатися вбудованим в новий Kindle додатком VoiceView. І, нарешті, на головному екрані було додано нові опції для персоналізації. З ними буде простіше відшукати рекомендовані книги і додати їх у Wish List.

Новий Kindle від Amazon

Ймовірно, нові опції і оновлений додаток для заміток також з'являться і на минулому поколінні електронної книги Kindle, але в Amazon про оновлення прошивки поки нічого не говорили.

Як вже згадувалося, після змін у дизайні й потужності змін у вартості девайса не сталося. Бюджетний новий Kindle ви зможете купити за 79.99 $ (з рекламними повідомленнями на екрані при блокуванні) або за 99.99 $ (без реклами). Замовляти новий варіант рідера від Amazon можна вже зараз.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар