Пристрій Onyx Boox Typewriter поєднує в собі рідер на електронному чорнилі і ноутбук

Пристрої 2-в-1 типу планшетів-ноутбуків сьогодні дуже популярні. Деякі аналітики навіть розглядають їх як рятівників індустрії розробки персональних комп'ютерів. Але такий форм-фактор здається привабливим не тільки для розробників комп'ютерів. Він завойовує нішу простих планшетів з клавіатурами і навіть електронних книг. Так, ми не помилилися. Компанія під назвою Onyx International якраз анонсувала пристрій Onyx Boox Typewriter, яке представляє собою ноутбук-трансформер на електронних чорнилі.

Любителі почитати в електронному форматі давно воліють цифрові дисплеї екранів з електронними чорнилами. Не тільки тому, що вони безпечніше для очей: такі екрани витрачають менше енергії, ніж LCD і AMOLED дисплеї. Читалка на електронному чорнилі може на одному заряді працювати тижнями, а не годинами. Але технологія досить обмежена, тому і залишається прерогативою тільки ніші рідерів. Але в Onyx вважають, що електронне чорнило здатні на більше.

Ноутбук Onyx Boox Typewriter

Onyx Boox Typewriter виглядає як звичайний ноутбук-трансформер. Завдяки металевому корпусу він і відчувається також, тому що практично всі e-ink читалки йдуть в пластикових. Єдина різниця в тому, що це пристрій оснащений дисплеєм на електронних чорнилі діагоналлю в 9,7 дюйма з роздільною здатністю 1280 х 825. Розміри ідеальні для того, щоб використовувати пристрій як рідер без клавіатури. А з клавіатурою він стає простим чорно-білим ноутбуком, на якому можна спокійно працювати з браузером.

Пристрій працює на базі платформи Android. Воно оснащене старим процесором частотою 1 GHz, 1 Gb оперативної пам'яті і 16 Gb місця на диску. Нормальні показники для читалки. Ось тільки на ній стоїть така ж стара версія системи, Android 4.0 (Ice Cream Sandwich, якщо ви вже встигли забути за останніми версіями). При цьому девайс підтримує роботу з електромагнітної ручкою, що дозволяє писати на екрані.

Onyx Boox Typewriter

Для кого актуальний такий девайс? Основною цільовою аудиторією будуть люди, яким в зв'язку з роботою потрібно проводити багато часу за браузером і клавіатурою. Очі будуть набагато менше напружуватися. Та й студентам стане в нагоді. А ще приверне книжкових черв'яків. Але вийде в продаж пристрій не раніше 2018 року, тому що поки готовий лише прототип.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар