Електронна партитура Gvido Tokyo позбавить музикантів від паперових нот

Сьогодні в музичних залах на прослуховуваннях всюди можна зустріти планшети. Але в порівнянні зі старими добрими нотними партитурами, надрукованими на папері, електронні варіанти найчастіше програють. Тому японська компанія   Terrada Music Score Co. прийшла до відмінного ультимативному рішенням, що поєднує в собі і звичну партитуру, і високі технології. Цим рішенням стала електронна партитура Gvido Tokyo.

Пристрій розміром з папку Manila, включає в себе два екрани на електронному чорнилі діагоналлю в 13 дюймів. Сумісно з ручками Wacom. Це означає, що ви можете виставити перед собою два електронних листа формату А4 з нотами. І в процесі робити на них замітки, точно також, як і зі звичайними паперовими нотами. Все заметки будуть зберігатися в пам'яті пристрою або в синхронізований хмарному сховище, пов'язаним з Wi-Fi або Bluetooth.

Електронна партитура на електронному чорнилі Gvido Tokyo

Міняти сторінки нот можна, торкаючись екрана. При бажанні, щоб не займати нічим зайвим руки, можна використовувати і окрему ножну педальку, що з'єднується з пристроєм також по Bluetooth. У будь-якому випадку, вам не доведеться стикатися з шумом перегортання сторінок, які можуть відволікти вас як вас, так і інших музикантів. Імовірність того, що ви заплутаєтеся в сторінках, вкрай мала. З Gvido Tokyo часи, коли впали і переплутав листи з нотами псують вам всю репетицію або виступ, пройшли. під подувом сильного вітру такі електронні сторінки теж не розлетяться, що може значно полегшити життя професійним музикантам і студентам.

Електронна партитура Gvido Tokyo

Партитура Gvido Tokyo читає ноти в PDF-форматі, дозволяє вам скласти власний список творів для виступу. Вбудована батарея і екран з електронними чорнилами дають зрозуміти, що на одному заряді пристрій без проблем пропрацює кілька днів. Та й очі напружувати не буде.

Але є тут і підступ. Само собою, пов'язаний він з ціною на пристрій. Вартість була оголошена в 1 600 $. Студенту-музиканту або починає свою кар'єру в консерваторії така сума на партитуру може здатися просто позамежної. Дозволити такий пристрій зможе не кожен любитель, але вже якщо ви живете музикою, то, ймовірно, підкоп і полегшити собі життя з Gvido Tokyo варто.

Оцініть матеріал
(4 голосів)

Залишити коментар