Електронний перекладач ili зовсім скоро можна буде придбати для себе

Вперше про ili, ручний електронний перекладач, з яким для роботи не потрібно з'єднання з інтернетом, світ почув ще в минулому році. Тоді він був простий прототип. Багатьом було цікаво, чи залишиться девайс на цій стадії або ж все-таки в якійсь момент зможе пробитися на ринок. І тепер його розробники зробили крок вперед, заявивши про те, коли пристрій Іл можна буде купити. І за якою ціною.

Кожен перекладач ili запрограмований на переклад одного конкретного мови на іншу. Однак не виключено, що в майбутньому можна буде додавати і додаткові мови. На даний момент покупці обмежені в варіантах. Доступні перекладачі з англійської іспанською, мандаринський китайський або японський. Або з мандаринського китайської на англійську або японський. Підтримує пристрій тільки односторонній переклад. Тобто, один перекладач ili може перевести ваші англійські фрази на японський, але не зможе перевести для вас на англійську відповідь співрозмовника-японця. Так що краще за все використовувати його, щоб задавати питання, які передбачають відповіді "так" або "ні", або жестові.

Електронний перекладач ili

Словниковий запас пристроїв також обмежений. Переважно в нього завантажені слова і фрази, пов'язані з шопінгом або транспортом. Такі набори фраз найчастіше використовуються туристами, які і стануть основною цільовою аудиторією для перекладача ili.

Для роботи з перекладачем достатньо просто натиснути на кнопку, а потім сказати в пристрій фразу, яку необхідно перевести. Дотримуватися варто коротких і простих фраз, не забуваючи про обмеженість можливостей девайса. Потім ви відпускаєте кнопку, пристрій переводить вашу фразу і озвучує її. Ніякого екрану або дисплея, на якому транслювався б текст перекладу, немає. Тому користувачеві залишається сподіватися тільки на те, що ili правильно розпізнає його мова і переведе адекватно.

Перекладач ili

Починаючи з 30 червня можна починати оформляти попередні замовлення на пристрій. Вартість оголошена в 189 $, відправка першим покупцям почнеться вже в жовтні. А посмтреть на ili в дії можна на демонстраційному відео, представленому розробниками.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар