Устройство Amazon Dash Wand считает штрих-код с продукта и даст поговорить с Alexa

Як часто можна брати одну ідею і перевертати її в щось зовсім інше? Якщо ви — Amazon, а мова йде про спікера Echo і віртуальному асистент Alexa — до нескінченності. Навіть якщо ідея здається смішною і абсолютно нежиттєздатною, в Amazon її все одно провернуть. Так після камери Amazon Echo Look компанія представила пристрій Amazon Dash Wand. Не турбуйтеся, змахуючи нею, як у фільмі про Гаррі Поттера, не доведеться. Та й магія у неї сумнівна. "Паличка" використовується для читання штрих-кодів з різних продуктів. Також через неї можна звернутися до Alexa і попросити асистентку виконати просте завдання. Наприклад, конвертувати одну міру ваги в іншу.

Основна ідея цього пристрою в тому, щоб можна було взяти Alexa з собою куди завгодно по всьому будинку. Замість того, щоб брати з собою пульт управління, ви отримуєте мініатюрний пристрій, що нагадує паличку. Воно складається з двох половин різного кольору. У білу частину вбудований традиційний сканер штрих-коду, а також розміщена кнопка. Чорна половина   — мініатюрний спікер, більше схожий на вентилятор від компанії Dyson. На верхній частині чорної половини є дірка. Для чого вона потрібна, в Amazon поки не роз'яснили.

Сканер штрих кодів Amazon Dash Wand

Echo Look був більше націлений на любителів модних штучок. Dash Wand найбільше зацікавить кулінарних чарівників. Сканер штрих-коду відмінно підходить для того, щоб просканувати інгредієнти в своєму холодильнику, знайти ті, що потрібні вам для приготування певного блюда і замовити додаткові припаси. Amazon дає пробний безкоштовний період в 90 днів на роботу з Dash Wand, що робить такого кухонного помічника ще більш привабливим.

Само собою, ви можете за допомогою цього пристрою звертатися до Alexa не тільки по кухонним питань. Погасити світло або включити музику можна, не підходячи до спікера Echo. Але насправді в Amazon хочуть, щоб переважно ви використовували Dash Wand для того, щоб щось замовляти.

Сканер Amazon Dash Wand

Зараз Amazon Dash Wand з інтегрованою Alexa доступний ексклюзивно тільки для преміум-передплатників. Девайс обійдеться в 20 $, проте, вони повернуться, коли він буде зареєстрований. На 90 днів користувач отримає доступ до AmazonFresh (далі 14,99 $ в місяць), але ця пропозиція обмежена за часом.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар