Розумне кільце Token дозволить розплачуватися в магазинах і заводити автомобіль одним рухом руки

Ми вже бачили кільця, які пропонували функціонал NFC. Бачили ті, що працювали в парі зі смартфоном. Але мрія про оплату чашки кави або запуску двигуна автомобіля одним рухом руки стала ближче тільки зараз. Компанія Tokenize Inc. представила розумне кільце Token, що пропонує і функціонал NFC, і з'єднання Bluetooth. Воно може замінити ваші банківські картки, пропуск на роботу, ключі від будинку або машини і навіть необхідність вводити пароль для доступу в систему ноутбука.

Звичайно, таке мультизадачність кільце як Token буде марним, якщо не стане працювати з пристроями і системами інших компаній. Але розробники вже співпрацюють з MasterCard і Visa для забезпечення доступу до ваших банківських рахунків, з Microsoft для доступу до Windows і ще з п'ятдесятьма сторонніми компаніями по всьому світу. А з замком Token Door Lock кільце буде функціонувати і як ключ від вашого будинку. У майбутньому розробники планують додати сумісність і з іншими розумними замками.

Розумне кільце Token

Так, кільце Token може працювати і ключем від автомобіля. Процес ініціації, звичайно, важкувато. Для початку вам доведеться відправити автомобільний ключ виробнику кільця, щоб він був ініційований системою. Назад ви його отримаєте разом з USB-Плаг, який вставляється в порт ODB2. Після установки плага ви зможете відкривати двері й запускати автомобіль, просто натиснувши кнопку старту на кільці Token.

Кільце Token

Для такого мультизадачного девайса, звичайно ж, потрібна підвищена безпека. У Token вбудований сканер відбитків пальців. І кожен раз перед тим, як надіти кільце на палець, вам буде потрібно сканувати індивідуальний відбиток з метою безпеки. працювати девайс почне тільки якщо сканування підтвердить вашу особистість. Таким чином ніхто інший не отримає доступ до ваших рахунках, дому або машині, якщо кільце буде втрачено або вкрадено.

Кільце Token

Кільце захищено від води на глибині до 50 метрів. На одному заряді працює 14 днів. А ось дизайн припаде до смаку не кожному, кільце виглядає громіздко і виділяється. Вже зараз можна оформити попереднє замовлення на кільце Token, відправка намічена на грудень 2017 року. Базова модель обійдеться в 249 $, а за моделі в інших кольорах (рожеве золото і чорний) доведеться доплатити ще 50 $. Додаткові Door Lock і Car Lock стоять по 100 $ кожен.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар