Кільце Orii дозволить відповідати на дзвінки через дотик пальця до вуха

Крім розмов через взуття, самим шпигунським способом прийняти телефонний дзвінок буде можливість переговорити, просто притиснувши палець до вуха. У минулому році завдяки старанням Sgnl це стало можливим з браслетом для годин. А тепер з'явився ще більш компактний ношений девайс, що втілює ту ж ідею: кільце. Пристрій Orii дозволить приймати дзвінки, просто торкаючись пальцем до вуха завдяки технології кісткової провідності. Вібрації будуть проходити через вашу руку, стимулюючи маленькі вушні кістки так, що ви все будете чути.

Кісткова провідність вже використовувалася для створення навушників і велосипедних шоломів, даючи користувачам можливість відповідати на дзвінки і слухати музику, не закриваючи вуха. З девайсом Orii технологія переноситься в ще більш компактний формат. Правда, виглядає кільце дуже потужним.

Розумне кільце Orii

По суті, Orii функціонує як розумні годинник. Кільце зв'язується зі смартфоном по Bluetooth і використовується для перегляду повідомлень і прийому дзвінків. Коли надходить дзвінок, кільце Orii починає вібрувати і блимати світлодіодом. А щоб відповісти, вам досить буде просто прикласти палець з кільцем до вуха.

Кільце Orii

Розробники заявляють, що кісткова провідність переносить якісний і чистий звук. В кільце також вбудовані шумоподавляющіе мікрофони, завдяки яким людина на іншому кінці дроту буде чути вас дуже добре. Мікрофони також можна використовувати для відправки голосових команд віртуальним помічникам Siri або Google Assistant.

У розумному кільці Orii використовується кісткова провідність

Як дзвінки, так і повідомлення за допомогою Orii, звичайно ж, можна буде ігнорувати. Для цього, правда, доведеться переключитися на додаток для смартфона і настроїти. Різні дзвінки і повідомлення будуть відображатися різними колірними сигналами на кільці. Звичайно, девайс кидається в очі. Але, мабуть, в публічному місці, коли ви будете відповідати на дзвінок, прикладаючи палець до вуха, це тільки корисно. За божевільного вас не приймуть (швидше за все).

Розумне кільці Orii використовує кісткову провідність

На даний момент на виробництво кільця Orii збираються кошти на платформі Kickstarter. Свою мінімальну мета кампанія відбила на подив швидко. Мінімальна вартість одного кільця Orii по кампанії становить 99 $, відправка запланована на лютий 2018 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар