Leaf Urban - розумний аксесуар прорахує рівень жіночого стресу

Bellabeat, розробник моніторів здоров'я,  орієнтованих на жінок, вже продав більше 400 000 одиниць свого першого пристрою, Leaf. Пристрій одержав свою назву за те, що форма у вигляді листка дерева дозволяє носити його як прикрасу на зап'ясті, як кулон або як брошку.

Сьогодні розробники представили модель монітора жіночого здоров'я нового покоління, Leaf Urban. Нова модель отримала більш сучасний дизайн, а також новий мобільний додаток, завдяки якому жінки зможуть відстежувати рівень свого стресу і вчасно знімати його за допомогою медитації.

Розумне прикраса Leaf Urban від компанії Bellabeat

Цей гаджет вигідно відрізняється на тлі багатьох інших подібних. Він одночасно і технологічний, і виглядає так, що жінці буде приємно його носити в якості стильної прикраси. Покращена модель Leaf стала легше і компактніше, створена з екологічно чистого дерев'яного компосту. Ніякого пластику в конструкції, на відміну від самого першого пристрою, тут немає.

Leaf Urban від компанії Bellabeat

Leaf Urban став набагато міцнішим, ніж його попередник. Та й додаткові аксесуари стали надійнішіми. Так, браслет для гаджета більше не дозволяє йому перевертатися і хитатися.

Bellabeat Leaf Urban

Пристрій зробили стійким до потрапляння води. Але сенсори залишилися тими ж, що і у первісної моделі. Девайс як і раніше відстежує активність користувачок уві сні, а також вираховує місячний цикл і повідомляє про прихід овуляції. Вся інформація відображається через додаток. Завдяки даним, які Leaf Urban збирає, можна прогнозувати настрій жінки і вираховувати рівень стресу. Заодно користувачки навчаться розуміти, як залежить їх активність уві сні від циклу.

Bellabeat Leaf Urban всередині

Новий додаток для Leaf Urban з'явиться в маркетах 1 серпня. Працює на iOS і Android. Розробники стверджують, що з цим додатком інформація про стрес буде більш точною.

Leaf Urban

Представники компанії кажуть:

— Ми проаналізували всі ті дані, які отримували через перші Leaf і додаток до нього. Тепер ми можемо знаходити взаємозв'язок між активністю, сном, циклом і рівнем стресу жінки. І здатні передбачати, які параметри можуть стати причиною підвищення рівня стресу. Наші користувачки будуть одержувати більш точну і корисну для їх здоров'я інформацію.

Розумна прикраса Leaf Urban поставлятися буде в двох колірних рішеннях   — срібному (119 $) і рожевому золоті (129 $). Продаватися буде онлайн, як через офіційний сайт розробника, так і в багатьох великих інтернет-магазинах.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар