Пристрій Anti-Snore допоможе вам спати без хропіння і скреготу зубів

Хропіння або скрегіт зубами може стати великою проблемою для вас і вашого партнера. Щоб відчувати себе добре вдень, треба добре виспатися вночі. Але хропіння людини, яка лежить в ліжку поряд, щоразу будитиме вас. А якщо хропите ви самі, то ваш партнер напевно періодично вас будить, штовхаючи і змушуючи перевертатися. Про нормальний відпочинок й мови бути не може. Але тепер на Indiegogo проект Sleep.ai збирає кошти для виробництва гаджета Anti-Snore, здатного вирішити цю проблему.

Переносний пристрій Anti-Snore працює дуже просто, але в комбінації з безкоштовним мобільним додатком. Саме додаток визначає, чи не видаєте ви якісь звуки під час сну. І коли він визначає, що ви хропіли, відразу посилає сигнал на переносний пристрій, що кріпиться до однієї з ваших рук. Він, в свою чергу, акуратно вібрує, закликаючи вас перевернутися на інший бік, не прокидаючись і не турбуючи вашого партнера. Зв'язується додаток з пристроєм по Bluetooth.

Антихрап Anti-Snore

Дослідження показали, що 70% всіх людей, що хропуть хропуть тільки тоді, коли сплять на спині. Варто перевернутися набік, як повітряні канали відкриваються і хропіння припиняється. А у 8% з усіх людей відзначається скрегіт зубів під час сну. І тим, і іншим перевернутися або перестати скреготати допомагає невелике зовнішнє роздратування, яке і створюється вібрацією носиться пристрої Anti-Snore.

Антихрап Anti-Snore

Через додаток з ранку можна дізнатися, як часто вібрував девайс. Також можна буде налаштувати інтенсивність і частоту вібрацій. Особливо сильні й тривалі можуть вас розбудити, але ви зможете підібрати для себе найбільш комфортабельний і ефективний варіант самостійно.

Комплектація Anti-Snore

Девайс кріпиться на руку людини, яка хропе або скрегоче зубами. Він являє собою стрічку, на якій кріпиться сам пристрій з вібруючим мотором і модулем Bluetooth 4.2. Стрічка-ремінь еластична і комфортабельна (як завіряють розробники девайса). Додаток, з яким працює пристрій, вже доступний для скачування абсолютно безкоштовно. Ним можна скористатися окремо, щоб отримати інформацію про те, чи хропіли ви, а потім вирішити, чи потрібен Антихрап Anti-Snore.

Додаток до Anti-Snore

Відправлення пристроїв до перших власників почнеться вже в березні 2017 року. Щоб отримати таке, вам досить підтримати кампанію на Indiegogo сумою мінімум в 75$. Відразу два (якщо і ви, і ваш партнер помічені в хропінні або зубному скреготінні) придбати можна за 149$.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

1 Коментар

Залишити коментар