Монітор LVL стежить за водним балансом вашого організму

Для людей, що займаються спортом, дуже важливим є вживання достатньої кількості води. Але самостійно відстежувати потребу організму в рідині буває не так просто. Тому на Kickstarter з'явилася кампанія зі збору коштів на виробництво переносного пристрою LVL, який позиціонується як першийа, здатний відстежувати водний баланс у вашому організмі. Розробники також повідомляють, що пристрій допомагає відслідковувати в тому числі і повну активність користувача, його сон, настрій та серцевий ритм.

Монітор LVL

Переносний пристрій пропонує повну інформацію про водний баланс організму, яка ґрунтується на даних з поту носія. Коли вам необхідно відновити водний баланс, пристрій надішле повідомлення про це. Для роботи монітора серцевого ритму потрібен тільки пульс на зап'ясті. Ніяких додаткових девайсів на грудях. Розробники стверджують, то точність буде висока. Також пристрій LVL здатний відстежувати цикли сну і працювати розумним будильником для свого господаря.

Монітор водного балансу LVL

Пристрій буде відслідковувати найрізноманітнішу активність носія: рахувати кроки, відстежувати похід по сходах, прораховувати дистанцію і збирати інші дані. Так, калорії він теж рахує. На основі вашого поту і діяльності девайс буде повідомляти про те, коли і скільки води вам необхідно випити. Відстежувати девайс буде і активність на тренуваннях, також повідомляючи про необхідність поповнити водний баланс. Більш того, переносний пристрій повідомить вам, скільки треба випити води перед відходом до сну.

Фітнес трекер LVL

Екран переносного пристрою кольоровий, це OLED-дисплей. Для управління монітором є додаткові кнопки на бічній стороні. Дизайнери пропонують кілька видів ремінців для нього: чорний шкіряний, коричневий шкіряний або білий силіконовий. Через Bluetooth зв'язати пристрій можна буде зі смартфоном, розумним годинником або іншими девайсами. Це дозволить надсилати повідомлення в режимі реального часу прямо на екран телефону або планшета.

Проект на Kickstarter розраховував на 50 000 $, але вже зараз зібрав більше мільйона. Пожертвування у 129$ або більше дозволить вам отримати LVL для себе вже в липні 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар