EnzoMind Connect - ще один домашній багатофункціональний консультант

Розумний будинок починається з розумного домашнього помічника. З EnzoMind Connect ви заощадите час і гроші, а також допоможете навколишньому середовищу. Це багатофункціональний пристрій, з яким ви зможете здійснювати швидкий пошук інформації в інтернеті і управляти більшістю гаджетів, встановлених у вас вдома. І все це за допомогою голосового контролю.

Більшість електронних домашніх девайсів EnzoMind контролює завдяки алгоритму використання нейромережі. Встановити його можна хоч удома, хоч в офісі, багато місця він все одно не займе. Абсолютно весь контроль може здійснюватися голосом. При бажанні не потрібно нікуди тикати або налаштовувати девайс через супутній додаток. Тому що для повністю голосового управління він оснащений технологією розпізнавання голосу. Так, саме вашого, а не того, що чується з телевізора.

Домашній багатофункціональний консультант EnzoMind Connect

Щоб почати користуватися девайсом, вам не потрібно проводити підготовчі процедури. Для підключення він використовує адаптер стандартної електророзетки, до якої можна без проблем підключити практично будь-який електричний пристрій, вже наявний у вашому домі. З використанням також не повинно виникнути проблем, інтерфейс EnzoMind інтуїтивний і привітний.

Домашній консультант EnzoMind Connect

А тепер про економію і екологію. Безліч електронних пристроїв, встановлених в наших будинках, підключені до мережі навіть тоді, коли не використовуються. При цьому навіть у вимкненому стані вони споживають енергію. У невеликій кількості, але все ж таки. Кожен кіловат коштує грошей. Та й на навколишньому середовищі зайва витрата електроенергії позначається негативно. З EnzoMind ви зможете зовсім відключати всі ті пристрої, які підключені до нього по мережі. Ви просто вимовляєте голосову команду і вся електроніка, яка не використовується вами прямо зараз, повноцінно відключиться.

EnzoMind Connect

Вдома використовувати консультанта EnzoMind можна по-різному. Він дозволить вам шукати рецепти в інтернеті, програє ролик з відео-порталу і навіть зачитає казку вашій дитині. За допомогою голосового контролю можна буде навіть налаштовувати контент, який отримують діти.

Консультант EnzoMind Connect став предметом збору коштів на його масове виробництво на порталі Indiegogo. Щоб отримати базовий набір для себе, досить внести в кампанію 249$. Відправка пристроїв інвесторам призначена на серпень 2017 року.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар