Ecobee3 lite - новий розумний термостат за нижчою ціною

У Ecobee анонсували випуск ecobee3 lite, нової й більш доступної версії останнього розумного термостата від виробника. Нова модель неймовірно схожа на стандартний ecobee3. Той же дизайн корпусу, той же інтерфейс і той же сенсорний екран. Однак, ecobee3 lite коштує на 80 $ менше, ніж його попередник ecobee3. Ця модель чудово підійде для тих, кому потрібен розумний домашній термостат за доступною ціною.

Ecobee3 lite являє собою розумний термостат, який можна пов'язати з іншими домашніми розумними системами, такими як IFTTT, Amazon Echo, Samsung SmartThings і Apple HomeKit. У Ecobee повідомляють, що, незважаючи на знижену вартість, девайс як і раніше належить до гаджетів інтернету речей преміум-класу. Але деякі можливості в порівнянні з основною моделлю тут урізано, тому конкурентам побоюватися нічого. Так в полегшеної версії позбулися сенсорів виключення, доступних на термостаті ecobee3.

Термостат Ecobee3 lite

Якщо ви живете в невеликому будинку, то вам ці сенсори включення і не будуть потрібними, тому їх втрата несуттєва. Можна сміливо брати полегшену версію, що залишається гаджетом преміум-класу. Але для тих, хто живе у великих будинках і може не часто проходити повз термостат, встановлений в який-небудь дальній кімнаті, більше підходить основна версія пристрою. Мабуть, для господаря великого будинку, покупка основної моделі термостата проблемою не стане.

Який би будинок у Вас не був, не треба забувати про правильне електроживлення, це запорука стабільної роботи всієї електромережі і велике заощадження коштів.

Версія ecobee3 lite в іншому включає всі ті ж функції. Термостат можна налаштувати самостійно через супутній додаток, розроблений спеціально під полегшену модель. Додаток доступний для обох основних мобільних платформ, iOS і Android. Приєднується до домашньої системі термостат через Wi-Fi. Розробники повідомляють, що окупається полегшена модель вже через рік використання.

Розумний термостат Ecobee3 lite

Починаючи з 31 жовтня полегшену модель можна буде замовити через інтернет-майданчики Amazon, BestBuy, Home Depot і особистий інтернет-магазин виробника. Коштувати ecobee3 lite буде 169$ без урахування доставки.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар