Moov HR - монітор серцевого ритму в пов'язці на голову

Якщо ви шукаєте фітнес-трекер, який не обов'язково носити на собі двадцять чотири години на добу, як більшість фітнес-браслетів, ви можете звернути увагу на новий девайс від виробника Moov. З ним розробники дивляться набагато далі вашого зап'ястя. Анонсований пристрій Moov HR — фітнес-тренер зі штучним інтелектом і монітор серцевого ритму, призначений для носіння на голові.

Moov HR Sweat пов'язка на голову

Не поспішайте представляти апарат типу окулярів віртуальної реальності або потужного шолома, схожого на космічний. Як і у випадку з попередником, девайсом Moov Now, "мізки" трекера поміщаються в невеликий пластиковий корпус, який в свою чергу вбудовується в спандекс-нейлонову пов'язку на голову. Пристрій традиційно синхронізується з вашим смартфоном і відстежує активність по серцевому ритму. Користувач також в залежності від налаштувань може отримувати від нього вербальні поради, коментарі та заохочення.

Moov HR Swim шапочка для плавання

Поява такого монітора стане чудовою новиною для всіх тих, кому незручно займатися з фітнес-годинником або браслетом на зап'ясті. Також він відмінно підійде спортсменам, які не впевнені в тому, що монітор на зап'ясті здатен чітко відстежувати серцевий ритм під час активних тренувань. Останні дослідження дійсно показують, що такі монітори в більшості своїй акуратні не на всі сто, а носити спеціальний девайс на грудях не завжди зручно.

Moov HR

Трекер Moov HR оснащено сенсорами артеріального тиску і LED-сенсорами, завдяки яким показники активності виходитимуть найбільш точними. Для більшої акуратності відстеження серцевого ритму в девайс було вбудовано професійне ЕКГ-обладнання, як стверджують розробники. Чітко відстежувати ритм девайс буде навіть на найінтенсивніших ваших тренуваннях. За фактом, цей трекер націлений на інтенсивні заняття, а не тільки на прогулянки з пробіжками і плаванням, як більшість сучасних фітнес-браслетів.

Зараз Moov HR доступний для попередніх замовлень, за якими відправлятися гаджети будуть вже в лютому 2017 року. Доступні будуть два формати: Moov HR Sweat (головна пов'язка) і Moov HR Swim (шапочка для плавання). У відкритому продажі кожен девайс буде коштувати по 99$, але за попереднім замовленням вони йдуть по 59$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар