KiQ: твій персональний плюшевий асистент

KiQ — розумний гаджет, який можна підключити до телефону бездротовим шляхом. Він повідомляє вам про дзвінки й повідомлення, що надходять, допомагає заповнити завданнями щоденник, а також шукає для вас жарти від відомих коміків і озвучує їх. Але найголовніше — він виглядає як чарівний плюшевий кіт. Девайс поєднує в собі домашнього вихованця і особистого плюшевого асистента. Сподобається він не тільки дітям. І при цьому міняти лоток йому не потрібно (тільки періодично заряджати).

З телефоном KiQ зв'язується по Bluetooth. Якщо вам приходять дзвінки або повідомлення, плюшевий помічник оперативно повідомляє вам про це. Якщо ви забули включити звук на телефоні або залишили його в іншій кімнаті, з KiQ ви не пропустите нічого важливого.

Але плюшевий KiQ виконує функції не тільки професійного особистого асистента. Це ще і стендап-комік в штучній котячій шкурі. Він шукає по своїй базі жарти, а потім в певний час їх зачитує. Якщо жарт вам сподобався, ви можете акуратно погладити девайс по голові. Так він зрозуміє, що в майбутньому можна шукати подібні. Якщо жарт не сподобалася, кота можна навпаки стукнути по голові. Тоді подібних жартів більше не буде. Не варто повторювати цього зі справжніми котами! Або стендап-коміками!

Персональний асистент KiQ

Жартами, які сподобалися, через додаток можна ділитися в соціальних мережах з друзями. Асистент KiQ розроблено, щоб бути соціальним, а не тільки корисним.

Роботи батареї на одному заряді вистачить на 8-10 днів. Зарядити кота-асистента ви не забудете, адже він самостійно повідомить вас про це. Щоб відключити голосові повідомлення, пристрій досить просто покласти на бік. І, навпаки, щоб включити, поверніть його на вихідну позицію.

Коти-асистенти представлені в декількох колірних варіантах. Розробники обіцяють, що якщо зберуть на виробництво 100 000 $, зроблять на додаток до котів ще й собак. Так що, якщо вам подобається ідея, але ви вважаєте, що кішок навколо і так занадто багато, у вас теж є шанс в майбутньому отримати свого персонального асистента.

Поки кампанія зі збору коштів на виробництво пристрою KiQ тільки запустилася на Kickstarter. Попереду ще більше двадцяти днів на збори. За кампанії є можливість вже зараз замовити пристрій за 55$ (або більше, якщо хочете підтримати). Якщо все пройде за планом, відправка девайсів почнеться вже в січні 2017 року в будь-яку точку світу. Тільки не забудьте про те, що ще близько 20 $ доведеться викласти за доставку.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

  • Семён
    Семён Неділя, 16 жовтня 2016, 18:25

    Зря видео с кикстартера не вставили. Игрулька очень даже прикольная :)

    Коментувати

Залишити коментар