Polar M200: розумний годинник для бігунів

На ринку сьогодні запропоновано величезну кількість переносних пристроїв, серед яких є і розумні годинники, і фітнес-трекери. Але з ними, як то кажуть, є два стільці. Розумні годинники пропонують чудові технічні можливості і додатки для відстеження постійної активності. Але вони зазвичай не підходять для використання спортсменами. Фітнес-трекери ж навпаки спрямовані на заняття спортом, але менш технологічні.

Серед девайсів, що носяться, представлено зовсім мало моделей, які поєднували б у собі і високу технологічність, і орієнтованість на спорт. Годинники для бігу Polar M200 націлені на те, щоб заповнити цю серединну категорію. Хоча б для бігунів. У всякому разі, так їх позиціонують розробники.

Розумний годинник для бігунів Polar M200

Годинники Polar M200, насправді, щось середнє між фітнес-трекером і розумним годинником. Маючи великий дисплей (не сенсорний) вони виглядають як розумний годинник, але "розуму" їм все ж не вистачає. Пристрій демонструє показники вашого здоров'я і стану, а також надсилає повідомлення про важливі повідомлення і дзвінки, але на цьому все. Ніяких цікавих додатків тут немає.

По суті, цей переносний пристрій являє собою монітор здоров'я, який загорнули в упаковку у вигляді розумного годиника. У користувача будуть такі базові функції як GPS, трекер швидкості і оптичний монітор серцебиття. Модель M200 також рахує кроки, калорії, час і якість сну. А батарея на одному заряді живе протягом 6 днів.

Годинник Polar M200

Унікальним годинник Polar M200 робить спеціальна програма для бігунів Running Program, що включає в себе функцію розумних тренувань від розробника. Вона створює персональну тренувальну програму для користувача, виходячи з його даних і рівня. Програма підлаштовується під індивідуальну витривалість користувача. Це все одно що мати персонального тренера, який буде з тобою завжди, залишиться на все життя. Життя годинника, само собою.

Годинник Polar M200 GPS вже доступний за ціною в 149$ в двох колірних рішеннях: вугільний чорний і яскравий червоний. Однак, окремо можна буде купити ремінець іншого кольору, наприклад, білий, блакитний або жовтий. Додаткові червоний і чорний також доступні.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар