Фітнес-трекер Misfit Flare з одним світлодіодом вже надійшов у продаж

Розробники з Misfit приховали в рукаві ще один фітнес-трекер, на цей раз з одним єдиним світлодіодом і сучасним модним дизайном. Цей трекер, який отримав назву Misfit Flare, являє собою мінімалістичне переносна пристрій, який пропонує багато, але при цьому варто не надто дорого. Представники Misfit описують цей девайс як "пристрій, що підходить тим, хто ще не визначився з тим, який активної фізичної діяльністю зайнятися".

Користувач просто одягає браслет на зап'ясті, пов'язує його з додатком Misfit на смартфоні, а потім вирушає у своїх справах. Пристрій буде автоматично відстежувати кількість кроків, спалені калорії і пройдену дистанцію. В цьому сенсі Misfit Flare за своєю суттю такий же, як і інші фітнес-трекери компанії.

Фітнес-трекер Misfit Flare

Особливим Misfit Flare робить його фізична форма. Девайс оснащений всього одним світлодіодом, розташованим під круглим склом. Тобто, користувач носить на зап'ясті простий чорний браслет. А світлодіод призначений для того, щоб показувати носію, наскільки далекий він від заздалегідь заданої спортивної мети за допомогою заздалегідь заданого кількості світлових спалахів.

  Фітнес-трекер Misfit Flare

Встановити фітнес-мета для себе можна через мобільний додаток Misfit. Постійно моргати трекер не буде: щоб дізнатися свій прогрес, потрібно тапнути по влаштуванню. Одна спалах говорить про те, що ви пройшли 25% до своєї щоденної цілі. дві спалаху означають 50%, три   — 75%, а коли мета буде досягнута, користувача очікує "приємна легка анімація".

Misfit Flare

Як і інші подібні девайси від Misfit, новий браслет не оснащений акумуляторною батареєю, яку можна підзарядити. Він працює на одній батарейці-таблетці, заряду якої повинно вистачати в середньому на чотири місяці регулярної роботи. ніяких додаткових портів на пристрої не передбачено, зате завдяки цьому його зробили стійким до води до глибини в 50 метрів.

Один пристрій обійдеться приблизно в 60$. Поширюватися буде через Misfit Store і сторонніх перекупників. У магазині розробника браслети вже доступні для замовлення в єдиному колірному форматі Black Sport Band.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар