Ігровий стіл Pong дійшов до кампанії на Kickstarter і вже був профінансований

Якщо ви коли-небудь мріяли про кавовий столик, який одночасно буде ще й фізичної версією класичної гри Pong від Atari, то у вас з'явився шанс здійснити цю мрію. Ну або спалахнути таким бажанням, якщо ви ніколи про це не думали. ті ж люди, які створили стіл Pong, що став в минулому році ну дуже популярним на YouTube, перетворили цей дизайн в повноцінну кампанію на Kickstarter. І мінімальної необхідної суми вона досягла за останні кілька днів. Ця механічна настільна гра функціонує як аерохокей від Atari. Тут є фізичні ковзаючі ракетки з кожного кінця столу, шайба на магнітах і крутяться мотори.

Сам стіл виконаний в обтічному мінімалістичному дизайні. А на додаток до наявності гри Pong, він оснащений ще і деякими сучасними можливостями. Так тут є USB-порти для того, щоб зарядити телефон, можливість транслювати улюблену музику по Bluetooth і годинник, розташовані прямо на ігровій поверхні.

Ігровий стіл Pong від Atari

За кампанії на Kickstarter такий стіл все ще можна зачепити за ціною в 1 100 $. Користувачі можуть вибрати оформлення столу: чорне, коричневе, сіре або офіційну ліцензійну тему Atari Pong. Ті користувачі, які внесуть більше грошей, можуть отримати столи з брендованими Atari кубиками і отворами для монет, які посилять відчуття автентичності домашнього аркадного автомата. Більш того, при внесенні аж 5 000 $ в кампанію, ви отримаєте стіл з підписом самого Нолана Бушнел, засновника компанії Atari.

Але кампанія на Kickstarter ось-ось закінчиться, тому бажаючим слід поквапитися. Кампанія вже зібрала більше, ніж вимагалось спочатку (буквально в останні дні), на її рахунку красується 280 000 $. У проект вже внесли свої кошти 262 зацікавлених покупця, приєднатися до них ще не пізно. Розробники заявили, що повноцінне створення першої партії столів почнеться в серпні, а вже в грудні вони відправляться до своїх першим власникам. Звичайно, якщо все піде за планом. Роздрібна ціна позначена в 1690$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар